Към съдържанието

Проблем с часовник

• Не можете да пишете в тази тема
2 отговора на тази тема

#1 sandostan

sandostan

Новак

• Новак
  • Pip
  • 1 Мнения:
  • Кара:FRV 2.2 CDI
  • Място:Sofia

Публикувано 25 септември 2016 - 21:49

От година притежавам FRV - 2,2 CDI. Имам следния въпрос:

Часовникът ми работи нормално, но след включване на радиото започва да дава хаотични показания. Ако не работи радиото всичко е ОК, обаче включа ли го часовникът се разцентрова веднага. Карал съм я в няколко сервиза, но нищо не могат да направят, а и не желаят да се занимават.

Има ли някой колега с подобен проблем? Какво ще препоръчате да предприема?

• 0

#2 barsi

barsi

Задволанен малоумник

• Член
  • PipPipPip
  • 2132 Мнения:
  • Кара:eg3,ma8
  • Място:София-Перник-Дупница

Публикувано 27 септември 2016 - 22:22

Да се обадиш на този номер 0878787703, Росен. В Горубляне се намира. На тема жици е номер едно. Кажи му какво прави колата и дали и кога може да ти помогне, но щом лекува на рената картите с блутуут-а се съмнявам да не се оправи и с това :) 

• 0

... Голф 3 е сиромашко возило (нещо като автомобил), което никога няма да те остави на пътя, а ако ти направи фасон то във всяко село ще намериш по един "ладов майстор" който да го оправи срещу 20лева.

#3 Fresh1974

Fresh1974

Новак

• Член
  • Pip
  • 34 Мнения:
  • Кара:FR-V, 2.2 i-CTDi, N22A1
  • Място:София

Публикувано 17 октомври 2016 - 10:05

Привет,

Това е функция на часовника CT (Clock Time - It automatically puts the clock right based on the data broadcasted from the radio station.) - опитва се да вземе точно време от служебната информация на радиостанцията която слушаш. Проблема е че не на някои БГ радиостанции времето не е зададено и часовника ти прочита каквото пише...

Лекува се лесно - изключваш функцията CT (Clock Time). По подразбиране е включена - т.е. след всяко сваляне на акумулатора трябва пак да го правиш. Виж си в книжката на радиото как се влиза в нстройките, не там където сетваш басса или баланса. има още едни - при мен е със задържане на бутона TUNE... и после еднократни кликове и завъртане за on/off..

Този пост е редактиран от Fresh1974: 17 октомври 2016 - 10:06

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com