Jump to content
Mr.OFF

Дрифт На Кръгово Движение

Recommended Posts

изби рибата.... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука при мене през вечер има един ( а може и различни да са ) дето дрифти яко ,ама наистина яко :lol: и се чува пилежа на гуми от километри ,но не го е преавил още през деня и между колите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
пичове това е от филма The Dukes Of Hazard не че не е яко ама гледайте филма пълен е с дрифтчета:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zarrick

Точно от филма май е. 98 % съм сигурен :thumbs1: Когато единия разбра че другия му е свил мадамата, побесня и се въртяха няколко обиколки по тва кръгово и накрая имаше скок към магистралата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DODGE CHARGER RULES. :ph34r:;):bash::o:punk::punk::ph34r:;):o;):o;):thumbs1::bounce::drunk::lol::):):D:P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма гогледах го гледах преди 1-2 месеца и да ви кажа долу горе става. Абе лигава комедийка си е. Има и други изпълнения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове това е от филма The Dukes Of Hazard не че не е яко ама гледайте филма пълен е с дрифтчета :cool:

Че е от филма от филма е ама там снимаха само от колата това филмче

сигурно някой от стистите го е снимал на тренировките за филма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те с тоя 4арджър,в карбона няма кой да ме бие,дори ина трето ниво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest A.B. RALLY-DRIVER
Ха-ха че то на мен ми е ежедневие това само нямам Додж па и за кво ли ми е .... :P Чувствам се длъжен да обясня че тоя Додж аз лично бих го позасили още малко :P .

Е те с тоя 4арджър,в карбона няма кой да ме бие,дори ина трето ниво.

Смисъл някакво състезание ли и аз да участвам ако има награди :P С каквото кола кажете.

тука при мене през вечер има един ( а може и различни да са ) дето дрифти яко ,ама наистина яко :P и се чува пилежа на гуми от километри ,но не го е преавил още през деня и между колите

:P То това е от щатско... ама иначе и мен ме кефи м/у колите :P даже като няма коли ми е скучно :P .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion
Ха-ха че то на мен ми е ежедневие това само нямам Додж па и за кво ли ми е .... :P Чувствам се длъжен да обясня че тоя Додж аз лично бих го позасили още малко ;) .

Е те с тоя 4арджър,в карбона няма кой да ме бие,дори ина трето ниво.

Смисъл някакво състезание ли и аз да участвам ако има награди ;) С каквото кола кажете.

тука при мене през вечер има един ( а може и различни да са ) дето дрифти яко ,ама наистина яко :P и се чува пилежа на гуми от километри ,но не го е преавил още през деня и между колите

:P То това е от щатско... ама иначе и мен ме кефи м/у колите :P даже като няма коли ми е скучно :P .
Пич,ти като си токлова добър що не идеш да караш в D1? :P Ебати осра се да се хвалиш.Тея дрифтчета дето ги правиш във в-бокса с тая иапърдяна лада ако случайно има някой тук който не може да ги прави ще се научи то4но за два дена и половин резервоар бензин:P И на това ако му викаш "Велико Каране про реисинг супер ултра гига и незнам кво още"значи си пълен аматиор!Имаш ли изобщо пост в който не се хвалиш колко си добър?Бати как се ядосах! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Desislav

Наистина се изхвърля доста, тези драйвъри наи ги мразя по пътищата.. Но може да кара добре не го познавам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,ти като си токлова добър що не идеш да караш в D1? :unsure: Ебати осра се да се хвалиш.Тея дрифтчета дето ги правиш във в-бокса с тая иапърдяна лада ако случайно има някой тук който не може да ги прави ще се научи то4но за два дена и половин резервоар бензин:) И на това ако му викаш "Велико Каране про реисинг супер ултра гига и незнам кво още"значи си пълен аматиор!Имаш ли изобщо пост в който не се хвалиш колко си добър?Бати как се ядосах! :cool:

;) Леле А мога най-учтиво да те поканя като минаваш през Русе да се обадиш да ми покажеш как се кара можем да поиграем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Их как ма фана страх малиииии!ОК пич ти си най добрия признавам си!Никога не бях виждал такова завъртане на 360! Баааааа как го направи бре!ЕЕЕЕЕ,АААААА,ИИИИИ напрау пуснах в гащите мой. :hondarulez::hondarulez: Аре стига сме срали на човека в темата,не виждам смисъл да ти се обяснявам.Вече писах че ма дразниш и мисля че тва е достатъчно!Гледай си кефа с ладата и не се занимавай с мен.ПП Виждам че клипчетата ти не са монтаж пич!Браво караш си колата и си правиш кефа.Ама защо си мислиш че само ти ги можеш тея неща и се правиш на глупак да се хвалиш наляво надясно с глупости!Ако са толкова задръстени шоферите в русе и ти си най добрия от тях-в БГ има много драивери,както и във тоя форум.Аз ти правя услуга с предния си пост :hondarulez: Да не се излагаш пред хората щото като влезе в началото във форума ми се стори че си пи4......ама ти се наака с с постове тип колко съм добър и тея по клиповете са супер зле аз съм по по най.Щом на мен ми е направило впечатление значи има и други :blink: Направи си извода!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:)

Их как ма фана страх малиииии!ОК пич ти си най добрия признавам си!Никога не бях виждал такова завъртане на 360! Баааааа как го направи бре!ЕЕЕЕЕ,АААААА,ИИИИИ напрау пуснах в гащите мой. ;);) Аре стига сме срали на човека в темата,не виждам смисъл да ти се обяснявам.Вече писах че ма дразниш и мисля че тва е достатъчно!Гледай си кефа с ладата и не се занимавай с мен.ПП Виждам че клипчетата ти не са монтаж пич!Браво караш си колата и си правиш кефа.Ама защо си мислиш че само ти ги можеш тея неща и се правиш на глупак да се хвалиш наляво надясно с глупости!Ако са толкова задръстени шоферите в русе и ти си най добрия от тях-в БГ има много драивери,както и във тоя форум.Аз ти правя услуга с предния си пост :cool: Да не се излагаш пред хората щото като влезе в началото във форума ми се стори че си пи4......ама ти се наака с с постове тип колко съм добър и тея по клиповете са супер зле аз съм по по най.Щом на мен ми е направило впечатление значи има и други ;) Направи си извода!

Еха ми земиси памперче за възрастни като си пуснал :D Някой път ми е високо самочувствието но не е като да е без покритие аз нито съм от русе нито съм най-добрия :) там и изобщо не ми пука за имтернет състезателите :) И за разлика от почти всеки юсър не карам по интернет :) Заповядай тогава отправих ти предложение с лада с хонда с каквото можеш :) Ти се занимаваш с мен няма нужда да ми се обясняваш повече просто ела :) Не съм искал да дразня никой просто си изказвам мнението със здраве крелион :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Някой път ми е високо самочувствиетоЕто,има напредък само така :dry: Като минавам край теб ще ти звънна да ми покажеш някой работи обещавам :cool: Мисля спора ни за приключен! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Доброто момче добре кара ма и устата му не спира :):P:P владее и придното и задното ма не знае кога да замълчиKrelion написаПич,ти като си токлова добър що не идеш да караш в D1? mad.gif Ебати осра се да се хвалиш.Тея дрифтчета дето ги правиш във в-бокса с тая иапърдяна лада ако случайно има някой тук който не може да ги прави ще се научи то4но за два дена и половин резервоар бензинmad.gif Тука не съм съгласен за два дни особено с лада само 2цистерни бензин ще изхабиш

Редактирано от tinki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доброто момче добре кара ма и устата му не спира :P:P:P владее и придното и задното ма не знае кога да замълчиKrelion написаПич,ти като си токлова добър що не идеш да караш в D1? mad.gif Ебати осра се да се хвалиш.Тея дрифтчета дето ги правиш във в-бокса с тая иапърдяна лада ако случайно има някой тук който не може да ги прави ще се научи то4но за два дена и половин резервоар бензинmad.gif Тука не съм съгласен за два дни особено с лада само 2цистерни бензин ще изхабиш

Тиииииии Напълно си праввв :P:P:P Трябва да зема да не са Хвали-пръцкам толко много ма и мога да кажа че поназнайвам туй-онуй за каране и на предно задно и 4х4 :P:):P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ilias
Отговорено (Редактирано)

Да се включа и аз с еднo клипче дето ме разби като го гледах -

Редактирано от ilias

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз с еднo клипче дето ме разби като го гледах -

Младежа с камиона определено разгони момченцата с беемвенцата дето нищо не правеха :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата клипа са ненормални особенно фена с камиона ! :blink::unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е***ти и фена е тоя с камиона разби ме направо аууууу )))))))))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...