Jump to content
Flyer

Хонда HRV дистанционно

Recommended Posts

Здравейте,

Моля за малко помощ. Дистанционното за заключване на колата работи (проверено при техник и сложена нова батерия). Централното на колата също работи, когато използвам ключа, но когато опитам да отключа или заключа чрез дистанционното нищо не се случва.

Въпросът ми е има ли някакъв бушон, който да е свързан с приемане на вълни от дистанционното и, ако има къде се намира то. Също така ме интересува къде се намира платката в колата, която приема вълните от дистанционното.

Вероятно ще я занеса в специализиран сервиз за този проблем, но ми се ще да я поправя сам, ако е нещо дребно.

Благодаря.

 

П.С. Вече успях да се сдобия с транзитки и да покарам на воля. Заслужава си прозвището "фънмобил". Воланът е много лек, а управлението директно, но предполагам ще свикна. Разбрах също и защо често колегите се оплакват от разход на масло: след 5к оборота става много интересно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даваш на контакт и след това натискаш произволен бутон на дистанционното ,до 4 сек. и това цялото нещо  5 пъти...или виж специализиран сервиз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...