Jump to content
Георги Георгиевв

Нов съединител забуксува

Recommended Posts

Смених съединител както и 2-те помпи. Отначало всичко ок, но тази вечер валеше и реших малко да повъртя гуми. И така от място с газ зацепва и върти и така към 7000 оборота давам 2-ра и настъпвам и задържа едни високи обороти без да върти гуми и усетих, че забуксува, аи замириса на феродо. Съединителя е на нвма 1000 км.. Замина ли си...дали ако карам нормално ще се поразработи и ще се оправи с километрите... Колата е сивик 1.4 is hatchback.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А съеденителя каква марка е.И комплект ли сложи или само феродов диск.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цал комплект 1-во валео поръчах, но там притискателниа не съвпадна, и накрая някакъв mekarm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от това. Аз таква марка не съм чувал. Моя е Exedy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сервиза след като valeo не пасна неможаха да открият друг и варианта до 300 лева беше това,ане ми се чакаше да доставят от друга държава... Май ще се науча да чакам вече.. И дано се оправи днес пак пробвах на баир 1 до 5к и 2-ра наподсечка си зацепи.. И това с ръчна и тръгване на 3-та пробвах,изгасна си. Щесе чуе вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших проблема! Съединителя е наред, долна помпа не евръщала хубаво вилката и така съм карал с леко натиснат съединител. Двете ми помпи са нови,проблема беше от гумения маркуч,който свързва металните тръбички от горна до долна помпа. Не бях с такъв за модела ами с друг,но пак за такава цел,но явно оказва влияние стaвало е нещо като тапа и не връща налягане.Намерих оригинален за 10лв и сега да чукна на дърво е супер.

Редактирано от Георги Георгиевв
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...