Jump to content
Guest generala_2007

информация

Recommended Posts

Guest generala_2007

здрявеийте!нов съм в форума а сум голям фен на хонда и то на сивик.карам сега опел но имам мерак да си взема хонда сивик 1.5 16V 90коня 92-95годинаинтересува ме добри автомобил ли е това?говоря за 5 генерация 92-95годинавърви ли добре?тези хонди пълен инжекцион ли са или моно?харесвам сивика който е с 2 врати а видях и хонда купе която е като хеч бека само че по дълга която също ми хареса.преготвил съм до 4000лв и се надявам да намеря нещо.само ще се радвам да получа информация!благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми сигурно никой не пише понеже има доста информация във форума.Иначе аз съм мн доволен от количката. Върви си мн прилично...Поддръжката и е като на всяка друга кола..Моноинжекция е.Парите мисля че ще ти стигнат само за хечбек, понеже купетата са по скъпички...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest generala_2007

еми ще видим ще е с 2 врати но дали купе или хечбег е вапроса?някои ми казва моно други ми казват че е пулен инжекцион?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми ще видим ще е с 2 врати но дали купе или хечбег е вапроса?някои ми казва моно други ми казват че е пулен инжекцион?

Поне това което си написал че търсиш е все моноинжекцион

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

не, повечето 1.5 са моно, 1.3 са карбураториD15b2 - 1.5, 90к.с моно-инжекцион слага се на седан/хечD15b7 - 1.5 101к.с пълен-инжекцион слага се на купета главно1.3 и 1.5 все са 16 клапанови.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

Аз си купих точно такава 3 врати 1.5 16V моно инж. 90кс. преди 1месец за 4200лв. от Варна, намерих я в един автосалон внос от Италия. Прекрасен автомобил, предимството на вноса от Италия е че ламарините са запазени идеално, там е забранено да се хвърлят разяждащи разтвори през зимата. Казват че италианците са палачори и не пддържат колите си но моята е като нова, Консумативите като ремъци , филтри и масло ми излязоха до 100лв. без смяната. Отдавна си бях набелязал този модел и сега съм на седмото небе от кеф. ако имаш въпроси питай на sts1969@abv.bg. Доста коли съм сменил и мога да помогна с мнение и съвет. Успех в търсенето !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих точно такава 3 врати 1.5 16V моно инж. 90кс. преди 1месец за 4200лв. от Варна, намерих я в един автосалон внос от Италия. Прекрасен автомобил, предимството на вноса от Италия е че ламарините са запазени идеално, там е забранено да се хвърлят разяждащи разтвори през зимата. Казват че италианците са палачори и не пддържат колите си но моята е като нова, Консумативите като ремъци , филтри и масло ми излязоха до 100лв. без смяната. Отдавна си бях набелязал този модел и сега съм на седмото небе от кеф. ако имаш въпроси питай на sts1969@abv.bg. Доста коли съм сменил и мога да помогна с мнение и съвет. Успех в търсенето !

V-TEC-a ли си си взел? Ако да я кажи, но без да преСмаляваш колко ти харчи градско???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих точно такава 3 врати 1.5 16V моно инж. 90кс. преди 1месец за 4200лв. от Варна, намерих я в един автосалон внос от Италия. Прекрасен автомобил, предимството на вноса от Италия е че ламарините са запазени идеално, там е забранено да се хвърлят разяждащи разтвори през зимата. Казват че италианците са палачори и не пддържат колите си но моята е като нова, Консумативите като ремъци , филтри и масло ми излязоха до 100лв. без смяната. Отдавна си бях набелязал този модел и сега съм на седмото небе от кеф. ако имаш въпроси питай на sts1969@abv.bg. Доста коли съм сменил и мога да помогна с мнение и съвет. Успех в търсенето !

V-TEC-a ли си си взел? Ако да я кажи, но без да преСмаляваш колко ти харчи градско???
аз преди месец си взех сивик 1.5 90к витек - доволен съм от разхода- в софия заредих 30 литра минах 430- смесено - градско и извън градско и чак сега започна да ми светва лампата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих точно такава 3 врати 1.5 16V моно инж. 90кс. преди 1месец за 4200лв. от Варна, намерих я в един автосалон внос от Италия. Прекрасен автомобил, предимството на вноса от Италия е че ламарините са запазени идеално, там е забранено да се хвърлят разяждащи разтвори през зимата. Казват че италианците са палачори и не пддържат колите си но моята е като нова, Консумативите като ремъци , филтри и масло ми излязоха до 100лв. без смяната. Отдавна си бях набелязал този модел и сега съм на седмото небе от кеф. ако имаш въпроси питай на sts1969@abv.bg. Доста коли съм сменил и мога да помогна с мнение и съвет. Успех в търсенето !

V-TEC-a ли си си взел? Ако да я кажи, но без да преСмаляваш колко ти харчи градско???
Малко ме затрудняваш с отговора защото още не съм и пълнил резервоара а това е най-точния начин за проверка. При моето каране, а аз подгрявам няколко мин. преди да тръгна и не я свалям под 2500об. ми даде разход 7.5 л. смесено каране като сметнеш че я изрязвам на магистрала 160-180км/ч. Мнението ми е че градско не е икономична особенно. сигурно е към 8-9л. но аз живея в малък град и нямаме маркови безиностанций като OMV например и бензинът ни е под всякаква критика. Абе какво да ти кажа-колкото и да гори на мен ми е КЕФ да я карам :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...