Jump to content
canko79

Honda Integra TypeR

Recommended Posts

Здравейте колеги,някой да е гледал тая интегра за какво става дума http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11436374319623839&slink=alssio

И към колегите който карат интегра да споделят лични мннения и евентуални слаби места.

Редактирано от canko79

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах я колата на Горубляне.

Като цяло е в много добро състояние. Има малко ръжда на задна лява вежда. Цялата кола е боядисвана, но това не значи нищо лошо. Интериора е като нов. Има задна разпънка заради която е поизрязана пластмасата в багажника. Двигателя работеше добре. Не съм я карал.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волана е изключително запазен, което е рядко срещано, ръжда имаше и по двете вежди, не сме я гледали как е отдолу. Има доста странен метален бутон в дясно от волана и малко излишни кабелаци отпред в коша (предположихме, че е за перката или някакво друго охлаждане). Колата е хубава, но не и за тия пари (мое мнение). Външно също така има на няколко места липсва лак (едното, което най-много ми се наби, а е доста малко, е отзад точно до ключалката на багажника и емблемата). Салона е доста запазен, отпред от лявата страна е имала удар, не изглежда да е бил сериозен.

 

Като цяло е хубава колата, няма как да се разбере двигателя в какво състояние е (дали се налага да се ревизира), трябва да се погледне за ръжда отдолу. Трябва да се види на място :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз я огледах, потвърждавам, че изглежда доста запазен таралясника...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря колеги за точните отговори, това ме интересуваше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам такава Интегра и я карам през лятото, мога да ти кажа, е дава много положителни емоции, караш и се кефиш, да не говорим за ускорение и поведение на пътя.Имам я от 5 години и освен консумативи друго не съм правил по нея, много е здрава, не съжалявам за покупката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...