Jump to content
BLAZE

Body Work-Къде в Пловдив?

Recommended Posts

Здрасти на групата от Пловдив :) .Колата ми има нужда от малко Body work-леко чукнат калник,тук там има малко огънато,та искам да я избарам за пролетта,освен това да я пастирам,абе с 2 думи- малко козметика .Може ли да ме опътите ,къде в Майнатаун вършат най-добре тези услуги?То се знае,че който даде акъл получава :) от мене(и без това имам в промишлени количества зад бара :):) .........Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно пастиране(полиране) отиди на "Източен" зад автомивка "Мототехника" и търси Иван - невероятен е!!! Кажи че Антон с черния акорд те праща, ще ти свърши отлична работа,ако не можеш се оправиш ми звънни ще ти помогна 0887334908

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно пастиране(полиране) отиди на "Източен" зад автомивка "Мототехника" и търси Иван - невероятен е!!! Кажи че Антон с черния акорд те праща, ще ти свърши отлична работа,ако не можеш се оправиш ми звънни ще ти помогна 0887334908

:P ,мерси Майна(златен си),веднага щом намеря някой да ми оправи калника отивам ;)!Айде другите,казвайте някъде добър тенекеджия ;) ,да изпъне едно калниче да го китоса :beer: ,че пролет пукна :cool:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно тенекиджия и бояджия в един човек не е на добре :cool: , но звънни на 0898 39 18 67 Наката , кажи ,че Тино с Хондите те праща , той е бояджия , но работи заедно с един тенекиджия , а ако е спрял да работи пак пиши ще ти кажа на другите ми хора , които обаче са повече заети и не знам дали ще могат да ти обърнат веднага внимание :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...