Jump to content
ARM Peev

CRV 98-ма година - няколко въпроса за газово

Recommended Posts

Здравейте,

 

Преди 2-3 месеца си взех ЦРВ, мислех да е 2-ра кола и да си я оставя на бензин за каране от дъжд на вятър, но се оказа доста комфортна и мисля да я карам повечко занапред.

Та се замислих за газово, чета какви ли не плюсове и минуси, клапани, това онова. Но кеф цена няма.

Препоръчайте ми сервиз във Варна за продажба и монтаж на газов инжекцион моля, някъде където са работили с хонди :)

Спрял съм се на BRC или Ланди Ренцо тъй като за тях отзивите като цяло са добри. Незнам дали и по евтините вариянти няма да се окажат читави, та ако от опит можете да дадете съвет, ще съм много благодарен.

 

Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам човек ,който монтира газови в Шумен,може да ти сложи РОМАНО.Инсталацията като монтаж и компоненти е безупречна.Моето ЦРВ е правено при него и вече 33 000 км на газ нямам никакви проблеми.Преди 2 седмици ходих да ми смени филтър .Цената на уредбата преди 2 години беше малко под 1200 лв с монтажа.Колата ми дава 12 разход газ в града с климатик,като цяло изключително доволен и препоръчвам с 2 ръце и 2 крака.Уредбата е без ОБД връзка :)

Ако имаш интерес ми пиши на лично да те свържа с него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми предстои слагане на газ,и съм от Шумен ,да не се казва Дани майстора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...