Jump to content
dimy

запотяване на фара

Recommended Posts

имам следния проблем запотявами се единя фар в следствие на разхерметизиране при монтирането му как мога да реша проблема ????дали ако пробия малка дупчица с бормашината ще спре да се запоняма ???!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда да пробива6,фара си има отду6ник.Свали го и добре го нагрей да се изпари си4ката влага.После със прозра4ен силикон....Аз съм си оставил по 1 отду6ник на фар си4ко друго е запу6еноПри мен вър6и работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки фар си има оригинални отдушници, влагата се маха сама като караш продължително на дълги, ако ще го отваряш в никакъв случаи не докосваи с нищо лъскавата част на рефлектора, даже прашинките по него не докосваи иначе ще го сменяш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да изтупам малко прахта от тая тема. И на мен ми се поти 1 фар и го уплътних и сега не знам как да разкарам влагата. Като го сложа на топло и влагате изчезва и я виждам като капчици в горната част на фара. Чудя се ако оставя сешоара да духа вътре през крушката дали няма да го изсуши достатъчно добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E и аз да се включа в разговора. Май на всяка хонда където виждам има поне един фар които е изпотен. Аз моя даже беше мръсен вътре. Еми какво направих е да сваля фара и с едно парцалче на една клечка да го почистя от вътре. А на едно място от горе малко силикон и беше супер след това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е малка дупката на крушката за да вкарам каквото е да е. но може се опита де... утре и без това ше ги свалям да сложа ксенона

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...