Jump to content
bat_gogo

хапове за коли

Recommended Posts

погледнете продукта на тази компания Fuel Freedom Мой познат (на който му имам доверие и няма лична финансова изгода) ми подари 4 таблетки от тоя продукт, още не съм го пробвал защото не обичам да слагам в резорвара друго освен бензин, но този мой човек доста ми ги хвали и смятам да пробвам, а и невярвам да навреди.

е някакъв тест на същия продукт, има и още интересни тестчета: Щрак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xags

МММ Тва много яко дай малко насам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно катализатори се използват навсякъде в происводството и химията за да се ускори или оптимизира даден процес. Невиждам защо това да не става и с горивото. Има логика да подобри многократно изгарянето в цилиндрите. Принципно кислорода е добър катализатор на горенето. Ако му се помогне малко ефекта ще е доста добър. Мисляси обаче че ако сложиш такова нещо в голяма концентрация, може и да се получат детонации. Тоест трябва да пълниш резервоара догоре и тогава слагаш хапчето. Може и да съм в грешка, но на опаковката сигурно има указания точно за това. Навит съм да го пробвам, така че ще проуча каде се продават и ще си взема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно катализатори се използват навсякъде в происводството и химията за да се ускори или оптимизира даден процес. Невиждам защо това да не става и с горивото. Има логика да подобри многократно изгарянето в цилиндрите. Принципно кислорода е добър катализатор на горенето. Ако му се помогне малко ефекта ще е доста добър. Мисляси обаче че ако сложиш такова нещо в голяма концентрация, може и да се получат детонации. Тоест трябва да пълниш резервоара догоре и тогава слагаш хапчето. Може и да съм в грешка, но на опаковката сигурно има указания точно за това. Навит съм да го пробвам, така че ще проуча каде се продават и ще си взема.

izvini me za latinicata,no bi li obiasnil malko pove4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Като го пробваш кажи си мнението и задължително
си засичи разхода за да имаме нещо черно на бяло :cool:




ПС

В: Може ли MPG-CAP™ да изчисти горивната ми система като други добавки?
О: MPG-CAP™ не е добавка. Той изгражда тънък микро-филм който обгръща горивната камера на двигателя Ви, с което спомага за пълното изгаряне на горивото.


Не съм много в час по Химия ама как точно таблетката разбира че трябва баш в
цилиндъра да го направи "..тънкия микро-филм.." ами не например в дюзата и после ......

В: Колко ще ви струва да пробвате този нов революционен продукт?
О: Само 10 лв!!! Това са 2 таблетки по 5 лв, които са за 3 резервоара. При първото пълнене на резервоара се слага цяла таблетка, а всички следващи пъти по половин.


Имтересно как сами си задават въпроси и после пак сами си отговарят
и няма възможност да добавиш мнение или да им зададеш въпрос?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пооправих нещата с езика и наистина сам заинтересован

пооправих нещата с езика и наистина сам заинтересован

е наистина 6те сам доволен ако някои ме светнеблагодаря за дверието

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Brutalism

Е някой пробва ли ги тези хапове,има ли ефект,защото и на баща ми са му дали и като се върна в бургас ще ги пробвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То така се почва първо с хапчета а после на по-твърдо!!! Умната с химията ей......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а нямаше ли наскоро друга тема от друг потребител със същите хапчета?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aleksandyr
Отговорено (Редактирано)

Ехеее ,това ми звучи като хапче за отслабване ,яж яж яж пии едно хапче и остлабваш .. м незнам трудно ми е до го повярвам. И какво има в това хапче ?П.П. Ама темата била стара ..

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да темата е стара и аз я бях прочел и като отидох на презентацията и си викам аве той някой от форума беше казал за тия хапове....Това се води като пдобрител, а Не додавка и е катализатор на горивния процес и действието му се се осъществява в горивната камера на двигателя.Там се образува мокропокритие в/у металните повърхности. и благодарение на него горивната смес се запалва и изгаря по-бързо и по-пълноценно.Тоз продукт трерира двигателя,който увеличава изминатите километри с определено количество гориво.За 5 часа се разтваря в бензина,а в дизела за 7 и се използва за всякакви двигатели двигатели с вътрешно горене - мотоциклети,леки коли,автобуси,камиони, градинкса и селскостопанкса техника, строителна техника, тежки машини, джетове, лодки, Кораби, генератори,косачки...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пробвах две хапчета, но това е крайно малко за да се осети някакъв ефект, наистина тия изнасят много пресилени факти, но ефект някакъв сигурно има, иначе нямаше да имат пазар за повече 2 - 3 месеца. Аз обаче съм решен първо да преведа запалителната система в перфектен вид и тогава да пробвам разни добавки. тук има тестове на подобни чудеса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
клюк Разпространението на продукта е с milti level marketing ;) Досети се защо този познат ти ги е "подарил" и дали има някакъв интерес от това.Споменато е че тези хапове са ги разработили за да могат старите двигатели да използват безоловен бензин. Като страничен ефект може да има и някаква икономия, но не ми се вярва да е осезаем. Поне компанията има сертификат че не вредят на двигателя :angry:Най добре е да изпробваш разхода с инфоборда на колегата Informer при едни и същи условия и да споделиш какво се е получило.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

клюк Разпространението на продукта е с milti level marketing :lol: Досети се защо този познат ти ги е "подарил" и дали има някакъв интерес от това.

то е ясно, че са мостри, и за това ми ги подари, за да ме зариби, НО това няма отношение по темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

КолегиМоля ви подарете ми едно хапче и на мен- в Института по Металознание ще мога да му направя X-Ray (рентгенов) анализ, и ще видим какво има в тези хапчета- Хммм.. ако са някакви въглеводороди- не зная дали ще се хванат.Ще трябва да пробваме- сега умуванията са излишни.Всяко нещо си има обяснение- помогнете да стигнем до истинатаПоздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами колеги това е същото дето ползвам ве4е трети месец и пуснах тема преди седмица ,но модератора незнайно защо ми я спря без да ми обясни ,а аз изказвах мнение от ефекта от тях наистина действат като ми намали разхода и ми повиши мощноста ,но за пове4е подробности когато се видиме или на ли4на :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми има такива са му дали и тая седмица ще идва към софия и ще го накарам да ги вземе и ще ти пиша да ги видим ки са тез апове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...