Jump to content
NikShtain_CRX

Избор на Хонда

Recommended Posts

Здравейте колеги. Извинявам се че пускам темата тук, но не мога да го направя в техническия раздел.
Проблемът ми е че ми писна от скапани и бавни коли.
Трябва ми помощ да си избера Хонда.
Искам да е здрава и що годе евтина за поддръжка, да може да се направи ИЛИ да е поне 200кс. Разход съм склонен да наливам до 12-13-14/100км
Но просто искам да върви, ама здраво да върви.
Ако може да ми препоръчате нещо което после да модернизирам или нещо в близост до тези ще съм благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ориентирай ни поне от към бюджет, год. на производство, екстри да има ли да няма ли, на драг ли ще я караш че искаш да: "Но просто искам да върви, ама здраво да върви."?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами готов съм да дам 6 до към 7 за колата, и още 1-2 ако трябва нещо да се праправя тубота/мурбота...  Годината не ме вълнува. За екстри ел стъкла и климатик или климатроник. Са основните всичко друго е бонус. Няма да се състезава просто искам да върви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поне модел нещо сивик прелюд акорд...  виж тея акордчета купета с 3.0 В-тек двигателче мисля към 220-240 коня вадят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някъде на горубляне гледах integra DC2. Влиза в някви параметри.За сток си върви ок има доста индивидуални проекти за засилване според бюджета.Обаче мисля беше около 11-12к(сега видях че си дал бюджет).Търси сивик с турбо ако изпадне за тия пари

Редактирано от dantes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...