Jump to content
nanizealot

Проек Eg d15b2 към б16?

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здр. момци утре взимаме на брата новата количка и започваме с проекта ,колата си е негова и е решил да си е преви, аз съм като посредник , ще съм благодарен на всеки който се отзове за помощ ,защото ние не сме много вещи в това начинание ,но за всичко си има първи път .Така първо сме се насочили към  окачване след това ще търси двигателя (от бг или UK ) .Въптоса ми е само от ВТИ ли  става окачването ,защото имам човек в UK които може да ми намери и от интегра , другото което е освен  носачи , шенкели , дискове ,стаб щанги ,жило за ръчната дтуго ще ми е нужно ли - серово ?? Отзад бара ли се нещо по спирачното услие защото сега е с барабини ? 

за момента това са ми въпросите ,ще допълвам темата с времето и ще ми е нужна помощ.

Редактирано от nanizealot

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 6 г ВТИ става ли окачването ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От шеста не става,предните носачи са различни. Търси си от ВТИ или ЕГ5 които са със задни дискове. От интегра ДЦ2 също става, но там вече се минава и на 5х114,3 и ще ти трябват джанти и разпределител на усилието от Интегра без АБС който е 4040 и се намира трудно. Трябва да го търсиш от Щатите, а там се превземат да пращат до Бг такива малки неща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 5 и 6 генерация задните носачи голямите еднакви ли са? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

взех предното окачване ще се монтира след няколко дена защото има за смяна 2 втулки .Искам да попитам за монтажа на тампоните на стаб щангата как е правилното положени на тампоните кадето са сцепени ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кат земе от вти по ли ще е бърз - смешно е.

От феис шеста или от юбилейка контрите са 260мм. И са пре достатъчни. Забутайте една кола па тогава я спирайте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нека който няма какво да каже по темата и да се намира само за мохабет да не пише (визирам колегата над мен ) човека на който е колата иска да си смени цялото окачване и след това да ЗАБУТА .

Редактирано от nanizealot

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе така тема няма напраиш камо ли кола. Ше ти следа и мненията и псевдо проекта да вида какво ще наприш гледам всичко знаеш.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...