Jump to content
ibrololov

газова инжекция на D15b2

Recommended Posts

мом4ета може ли да се сложи газова инжекция на д15б2 и ако някои може да ми помогне ще съм му много благодарен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма нужда от газов инжекцион. Струва около 1200-1500лв, а за кола с D15B2 това са 1/2 до 1/4 от цената на колата, ако питаш мен е безсмислено. Мога да ти покажа поведението с нормална газова за моноинжекция, после сам преценяш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма нужда от газов инжекцион. Струва около 1200-1500лв, а за кола с D15B2 това са 1/2 до 1/4 от цената на колата, ако питаш мен е безсмислено. Мога да ти покажа поведението с нормална газова за моноинжекция, после сам преценяш :D

напълно съм съгласен с теб оба4е аз го имам и няма да го купувам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питам ли доволен от газови инжекциони за адрес, където могат да те консултират?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е на д15б2 моно инжекцион да се сложи фирмен смесител за газта. Аз си поръчах специално от Ловато и съм доволен. Преди това ми го бяха сложили на въздуховода (м/у филтъра и инж.) и много ядове имах. Ама така е като не се намират газаджии които разбират или поне не правят тъпотии и да се налага аз да чета и се образовам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda_Civic_LSI_1.5_16V

Добре е на д15б2 моно инжекцион да се сложи фирмен смесител за газта. Аз си поръчах специално от Ловато и съм доволен. Преди това ми го бяха сложили на въздуховода (м/у филтъра и инж.) и много ядове имах. Ама така е като не се намират газаджии които разбират или поне не правят тъпотии и да се налага аз да чета и се образовам

Колега моят смесител е в маркуча и нямам абсолютно никакъв проблем,да не са ти сложили смесител за метан???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ibrololov

пи4ове аз имам газоа уредба Ловатоно ми изпадна газов инжекцион и мислех да си го сложа ма явно не е толкова просто колкото мислех имам някави позания относно устроиството му оба4е не знам как да го синхронизирам с оригиналния комп на колата ми зашото взима информация от много места и не съм сигурен 4е ше мога да се справя сам но все пак благодаря на а вси4ки :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ЧУКЧЕ ,КЛЕЩИ, КЛюЧ ЗА СВЕЩИ И МОЖЕШ САМ ДА СИ Я СЛОЖИШ ГАЗОВАТА УРЕДБА (ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН) ;) НО ЗНАЙ И ТОВА ЧЕ НЕ СЕ ПАРИ САМО ТОЗИ , КОЙТО НЕ СИ ИГРАЙ С ОГЪНЯ ЛИЧНО МНЕНИЕ9НЕ -НЕ ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН АМИ И ПОМПА-ДюЗА НА ГАЗ ДА Е - БЯГАЙ ДАЛЕЧЕ............ХОНДА + ГАЗОВА УРЕДБА (ДАЖЕ И ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН ДА Е) НЕ Е ;):dry: ЧЕСТИТО :dry:

 

Колега бих ти казал че си в голямо невидение относно газовата уредва и по-добре да не си изказваш мнението като не си чак как се вързват работите.Аз да ти кажа относно дюзите и помпата да не се тревожиш защото напълно безопасно е като си сложиш едно реленце да ти изключва помпата когато минеш на газ и като си направиш колата винаги да ти пали на бензин(автоматичен ключ Безнин -> Газ над 3 000 оборота) нищо няма да им стане на дюзите,така че като си некомпетентен по въпроса по-добре пак казвам си мълчи!

Не за друго ами защото сигурно има и ще има хора които може да пожелаят да си сложат газово и като прочетат какво си им написал и понеже някой от тях няма да си имат напредстава от тия работи и ще си карат на безнин(лошо няма)

Редактирано от Honda_Civic_LSI_1.5_16V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е на д15б2 моно инжекцион да се сложи фирмен смесител за газта. Аз си поръчах специално от Ловато и съм доволен. Преди това ми го бяха сложили на въздуховода (м/у филтъра и инж.) и много ядове имах. Ама така е като не се намират газаджии които разбират или поне не правят тъпотии и да се налага аз да чета и се образовам

Колега моят смесител е в маркуча и нямам абсолютно никакъв проблем,да не са ти сложили смесител за метан???
Не знам какъв беше смесителя, но с него имах много ядове.Колата ми е моно-инжекцион и смесителя е тялото което е над "trotle body"-тоСпоред мен при моно винаги е грешно ако се сложи преди това тяло. Примерно системата за празен ход вече няма да пуска/спира допълнително въздух, а гориво-въздушна смес. Вредно е при газови уредби да има голям обем след смесителя. Това е предпоставка за гърмежи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧУКЧЕ ,КЛЕЩИ, КЛюЧ ЗА СВЕЩИ И МОЖЕШ САМ ДА СИ Я СЛОЖИШ ГАЗОВАТА УРЕДБА (ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН) :) НО ЗНАЙ И ТОВА ЧЕ НЕ СЕ ПАРИ САМО ТОЗИ , КОЙТО НЕ СИ ИГРАЙ С ОГЪНЯ ЛИЧНО МНЕНИЕ9НЕ -НЕ ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН АМИ И ПОМПА-ДюЗА НА ГАЗ ДА Е - БЯГАЙ ДАЛЕЧЕ............ХОНДА + ГАЗОВА УРЕДБА (ДАЖЕ И ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН ДА Е) НЕ Е :):D ЧЕСТИТО :D

 

Колега бих ти казал че си в голямо невидение относно газовата уредва и по-добре да не си изказваш мнението като не си чак как се вързват работите.Аз да ти кажа относно дюзите и помпата да не се тревожиш защото напълно безопасно е като си сложиш едно реленце да ти изключва помпата когато минеш на газ и като си направиш колата винаги да ти пали на бензин(автоматичен ключ Безнин -> Газ над 3 000 оборота) нищо няма да им стане на дюзите,така че като си некомпетентен по въпроса по-добре пак казвам си мълчи!

Не за друго ами защото сигурно има и ще има хора които може да пожелаят да си сложат газово и като прочетат какво си им написал и понеже някой от тях няма да си имат напредстава от тия работи и ще си карат на безнин(лошо няма)

НЯМАМ ТАКОВА ГОЛЯМО НЕВИДЕНИЕ ОТНОСНО ГАЗОВИТЕ УРЕДБИ А ТИ ВИДЯЛИ ЧЕРВЕНИЯ [/color]

НАДПИС ЧЕ ХОНДА + ГАЗ НЕ Е :) ??????????????????? СИГОРНО НЯМА ДА МЕ РАЗБЕРЕШ НЯМА НИЩО ПЪТЯТ КАЗВА КОЙ Е ПРЪВ И КОЙ Е ВТОРИ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Прощавай, на теб да не ти е блокирал "Caps Lock" клавиша? Или така си викаш, защото това е значението когато се пише с главни букви. Нищо лично, но нека си имаме уважението.

Редактирано от blueeye

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧУКЧЕ ,КЛЕЩИ, КЛюЧ ЗА СВЕЩИ И МОЖЕШ САМ ДА СИ Я СЛОЖИШ ГАЗОВАТА УРЕДБА (ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН) :) НО ЗНАЙ И ТОВА ЧЕ НЕ СЕ ПАРИ САМО ТОЗИ , КОЙТО НЕ СИ ИГРАЙ С ОГЪНЯ ЛИЧНО МНЕНИЕ9НЕ -НЕ ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН АМИ И ПОМПА-ДюЗА НА ГАЗ ДА Е -

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

о.к. много съм виновен моля простете ми :blink::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...