Jump to content
SkyWalker

Продавам оригинално СД радио от Сивик 7-ма генерация

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

 

Смених си радиото в колата - 2002 Civic., и това вече не ми е нужно. Както се вижда и от снимките - радиото е с перфектен външен вид - без драскотини и протривания. В техническо отношение не е по-различно - работи без никакви проблеми. Успяваше да чете безпроблемно всички дискове, които слушах в колата - както в горещините през лятото, така и при минусови температури зимата. Произведено е от Pioneer (модел DEH-M6217zh) и звукът изцяло съответства на марката. Единствената причина, поради която реших да го сменя е липсата на Bluetooth (често говоря по телефона) и подръжката на MP3.

 

Радиото е от тъмното табло и е за коли с климатроник (вертикални врътки). Перфектно е за ценители на оригиналния вид на таблото, липсата на драскотини и хубавия звук.

 

ВАЖНО! Към радиото давам и стикерче с кода против кражба, който трябва да се въведе след разкачване на акумулатора!

 

В радиото има и диск на SAGA, който подарявам, тъй като при разкачването от колата, забравих да го извадя и не ми се разглобява наново таблото.

 

Цената, която му търся е 50 лева с възможен коментар, разбира се. Предвид състоянието му, мисля че е честно ;)

 

За колеги от София - може да се видим на живо и да се пробва радиото, живея в центъра. За останалите колеги - пращам с Еконт за Ваша сметка и задължително с опция за преглед и тест преди покупка!

 

За контакт с мен: тук на Л.С. или на GSM: 0884 11 69 62 - Волен

 

Ето и актуални снимки:

035380105.jpg

 

035380106.jpg

 

035380108.jpg

 

035380110.jpg

 

035380111.jpg

 

035380112.jpg

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като спешно ми трябва кеш, цената се намаля на 40 лева и е окончателна! Първият обадил се или пуснал Л.С. - печели! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиото все още е налично и чака новия си собственик.

 

До края на месеца, който закупи радиото, получава като подарък и почти нов (няма и 1000 км) въздушен филтър за бензинов Сивик 7-ма генерация! Също така и цената на радиото пада на 35 лева!

 

Хайде, колеги, това си е чист подарък. Трябва ми спешно кеш! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буксите които се вклюзват в самия SD плеър има ли ги?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...