Jump to content
galche

Счупих си предния спойлер

Recommended Posts

Регистрирах се преди няколко минути,но много пъти съм разглеждала темите във форума.Сега имам едно питане.Много левашки си строших предния спойлер :D .Карам honda CRX ,която е доста ниска отпред и като една истинска кифла я качих (или поне се опитах да я кача) на един бордюр (аз всъщност си мислих,че бордюр няма). ПИтането ми е дали в сервизите лепят тия плаастмаси или ще искат да ми го сменят целия,защото се съмнявам ,че ще могат да намерят същия.Голяма болка ми е да знаете.Сън не ме лови от три дена. Бедната ми колица :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ами зависи колко е потрошен... ако е станал на сол ще е трудно да ти го възтановят. Ако е просто пукнат няма да имаш проблеми лепене китосване и боядисване. Ако е отчупена част от него също мисля, че може да се възтанови... но трябва да намериш качествен майстор, което всъщност е по-трудното ... допълни си профила с това от къде си, за да може човек от съответния град да ти помогне с намирането на майстор и не си го слагай толкова на сърце важното е колата да върви фасона винаги може да се докара :D

Редактирано от hEka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Прав си за това за фасона,но пак ми е криво. Ей сега ще си дооправя профила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш всичките части дето са изпаднали след акция "бордюр", товариш ги в багажника и отиваш на паркинга на аптечното управление (намира се зад аптечното) в Пловдив на Пещерско Шосе, като си на портала питай за заваряване на пластмаси и т.н. Намира се точно срещу портала сервиза, ако може да се оправи - ще те оправи човека! Успех с възтановяването на бронята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Билла на 6ти септември също лепят пластмаси. Мисля 4е бе6е на ул."Райно Попович" 12.Но от тях нямам впечатления как работят тъй като не съм им бил клиент, нито пък някой приятел.Няма стра6но кака 6те го излекуват. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички части,песачинки и люспи са ми в багажника и утре отивам да ме кърпят.Много ме е яд защото ако сега съм си виновна аз утре ще се нахендря в някаква дупка и пак отново.Точно науча дупките по патищата наизуст и ме изненадва някоя нова.Джантите ми и те изтърпяха доста,милите-то не ги драх и кривих.Благодарско на всички които ме посъветвахте :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...