Jump to content
Jeepers

ТЪРСЯ ВНОСИТЕЛ

Recommended Posts

Сега сигурно много смях ще падне ама наистина много ми трябва такав вносител на обици,гривнички.медальони ,за тез става дума които женичките ни много се кефят да се кичат.Да уточня не са за приятелките ми имам само една ама и за нея не са не е толкова алчна ;)Просто ако някой може да помогне да пише аз вече ще намеря начин да благодаря :Dпросто има много колеги от цялата страна и все някой може да каже нещо което да ми е от полза.На всички от сега благодаря:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да помогна с производител на бижута - уникати, ама вносител на едро...Свиркай ако ти върши работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако те интересува мога да те свържа с златар , специализиран в изработка на всякакви сребърни изделия :D А ако имаш интерес , нашата фирма внася дамски чанти , несесерчета , протмоненца , на известни в Европа дизайнери :D пиши ако имаш интерес ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами пичове аз търся такива обикновенни с топчета или дървени всякакви стакълца абе няй обикновенни злато и сребро неискам занимавал съм се със злато но сега съм се насочил към тез неща но благодаря за офертите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами пичове аз търся такива обикновенни с топчета или дървени всякакви стакълца абе няй обикновенни злато и сребро неискам занимавал съм се със злато но сега съм се насочил към тез неща но благодаря за офертите :D

нямам инфо за вносител, но мисля че знам за какво говориш - има един магазин на ул. Пиротска (знам че София ти е далече) на ъгъла с ул. Отец Паисий, та там има всякакви пластмасови дрънкулки, ластичета, фибички, метални колиета - абе струват от 20 стотинки до макс 5 лева ;) ама как ще минеш да ги видиш, и дали въобще моето инфо ще ти помогне :D п.с. единия продавач е некъв арабин и сигурно той си ги внася, а и магазинчето е там поне от няколко години и сметам, че е на печалба, все пак на пиротска поне наема му е сериозен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Любомир Велчев

Повечето ги взимат от Турция.Можеш да се насочиш натам.Иначе има обяви по вестниците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

м да мисля да ида таз събота нататак :) а за обявите уж гледам в алоБургас ама няма :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ имам магазин за такива истории и зареждам от илиянци в софия;едни железни халета и само китаици продават вътре.всичко е китаиско и е на сносни цени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги много благодаря на всички които се отзовават в темата:cool:и всички сте от голяма полза :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде като откриеш магазинчето у Бургас да кажеш къде е, като идваме лятото с мадамите да правим оборот :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хеххехех нямаш грижи и в созопол ше имам :ph34r:така че ще задоволим някоя мадама :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...