Jump to content
scooby

смяна на гумичките на клапаните

Recommended Posts

здравейте искам да попитам някои има ли на идея как става тази манипулация защото ми казаха на доста места че трябва да се сваля главата а като цена ми се вижда за всичко доста скъпичко ако някой в сменял лично може ли да ми обясни как се процедира от началото до края или някакъв материал с който бих се справил.

двигателя е D14A3 с 1 вал а колата е хонда сивик 1.4 ис 90 кончета 95-та

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой май не знае каква кола и с какъв мотор е...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами това е добре че може и без да се сваля а някой да каже евентуално как може да мине тази операция

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой май не знае каква кола и с какъв мотор е...

защо да не знам кое с какво е аз казвам информация която съм видял на самия двигател си го пише.

Защо сте останали с такова впечатление

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте искам да попитам някои има ли на идея как става тази манипулация защото ми казаха на доста места че трябва да се сваля главата а като цена ми се вижда за всичко доста скъпичко ако някой в сменял лично може ли да ми обясни как се процедира от началото до края или някакъв материал с който бих се справил.

двигателя е D14A3 с 1 вал а колата е хонда сивик 1.4 ис 90 кончета 95-та

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами остава да почна и лека по лека да видим какво ще стане :) благодаря за показаното

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си направих собствен инструмент, и с него ги оправих за цял един ден. Ще пробвам  да го снимам тия дни. И цели горните мъртви точки на цилиндрите, за да няма после махане на главата за да вадиш клапан. Внимаваш за кученцата да не затриеш някое. Вади ги с магнит като отключиш тарелката от тях . Но след като видях сегментите на какъв хал са сигурно не ти е от гумичките разхода на масло а от сегментите. Спечени са. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...