Jump to content
the_crow

Откраднаха ми емблемата от каде да си купя

Recommended Posts

Та копеленцата (извинявам се за грубия език ) гадни ми свиха снощи емблемката на предния капак то тя се беше улющила отвсякаде ама все пак си имах емблема :( Та ако някои може да сподели от каде да си купя свесна емблема ама съм решил да си я залепя и да я закача към алармата :) И ще чакам с нетърпение поредния лайнар ще стане голяма веселба :D ( е на някои няма да му е много весело де )

Редактирано от the_crow

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори забравих да кажа че съм от софия :( Нещо съм изперкал тия дни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=8295http://www.slhondaparts.com/browse.asp?Mod...;ViewParts=trueМоже да си я поръчаш поинтернет. Редактирано от vartan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е много добра идея да я поръчва от щатско - 12.66$ без доставкатапреди месец си взех от "тунинг" магазин във Варна за 6 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми я крадяха постоянно.Идея си нямам за какво им е.Там от кадето си купувам се гъбаркаха с мен ,че щели да ми ги дават по цени на едро.Първия път исках да си взема и аз оригинална,но наистина не си заслужава паричките.Лошото е,че като са се опитвали да ми свалят и задната емблемка само са ми я счупили,а никъде не мога да намеря такава тъй като тя е малко по-малка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята машинка дойде само с предна и за около 2 седмици и тя хвана крачка. Та докато са сваляли задната (при предния собственик) са ми завещали и една красива резка от отвертка/нож. Отпред, за щастие, се е дала без бой и без допълнителни щети. И аз щях да ги купувам и слагам на ново, ама нещо не ме поблазни идеята за още щети около заминаващите си емблеми и си карам така, даже си мислих, да си запълвам дупките и толкоз. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми свиха задната преди известно време.Мисля да си резна една от самозалепващо фолио, та да се приключи с тая одисея. Може даже да я направя и 2 пъти по-голяма или по-малка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми свиха задната преди известно време.Мисля да си резна една от самозалепващо фолио, та да се приключи с тая одисея. Може даже да я направя и 2 пъти по-голяма или по-малка :bounce:

Eeee ти па и с фолио няма спасение :hondarulez: на мен са па се пробваха да ми отлепят лепенката "civic" отзад и само я бяха скъсали коп*цата :hondarulez: ама аз само да ги пипна ще ги закарам при един познат дет прави татуси да им татуира "civic" на челото :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми я гепиха, от тогава си карам без емблеми, няма и да сложа. Имаше в Бултрако, но ми казаха да се ръсна 40 кинта за нея и се отказах. Колега, не си прави труда обаче да я захващаш прекалено добре, може да откажеш крадеца, ама как ще ти надере колата с инструмента който ползва за сваляне докато се бори да я свали........от едната беля та на друга. Оправия нема......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми я гепиха, от тогава си карам без емблеми, няма и да сложа. Имаше в Бултрако, но ми казаха да се ръсна 40 кинта за нея и се отказах. Колега, не си прави труда обаче да я захващаш прекалено добре, може да откажеш крадеца, ама как ще ти надере колата с инструмента който ползва за сваляне докато се бори да я свали........от едната беля та на друга. Оправия нема......

;) Много си прав.При мен я откраднаха задна посред бял ден след като си бях измил колата. А предната на бул.Витоша когато още не беше пешеходна.От тогава имах пребоядисване на предния капак - китосаха ми дупките и предна емблема няма - "ей на това му викам тунинг" :huh: Само сега се чудя как да скрия и задните дупки ;) Няма спасение от олигофрени. Редактирано от Dominic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Slayer

и на мен ми взеха задната пендехосите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз пък имам една в повече оригинална предна емблема!обявявам търг с явно наддаване срок на изтичане на търга след 2 дни! ;););):P хиииихих моля ви недеите на лични че ще ми се препълни кутията ;);)

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък имам една в повече оригинална предна емблема!обявявам търг с явно наддаване срок на изтичане на търга след 2 дни! ;);):P:P хиииихих моля ви недеите на лични че ще ми се препълни кутията ;);)

Емблемата ти е от Прелюд, надявам се ;) Щом е с явно наддаване, бидирам 5.99 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле те са еднакви на сивик и на прелюд ;)/но да уточня от сивик е ;) /ПП: ама ще вземем да напраим едно търгче като в ибей :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен преди месец ми свиха задната емблемка, и забелязвам че и на всички хонди в района са ги събрали. Но подяволите, от какъв зор ми бяха прибрали и капачките на винтилите , и то само тези които бяха червени, а черните ми ги бяха оставили да им се радвам. ;):P;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуберчета баце, пуберчета. Нямат какво да правят, и после се радват, че си имат пластмаски... глупава работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

Мойта предната беше метална, свиха ми я и си купиш пластмасова за 3 лв. от Варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...