Jump to content
undisputed

Въпрос за обява Сивик 8-ген

Recommended Posts

Привет колеги прилагам една обява с въпрос към вас, тази полуавтоматична скоростна кутия читава ли е въобще, някой запознат с тях?? Мерси предварителноhttp://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11428321797306239&slink=9r0zv0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такъв сивик от месец насам. Има разлика i-shift-а от обикновения автоматик. Колата е малко по-мудна, но пък в ръчен режим се кара доста приятно. Като цяло е въпрос на свикване. Ако съединителят е ок, е приятна за каране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали са читави, имат ли проблеми и нещо по-специфично за поддръжка (питам защото никъде не намерих информация за това)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, здравей! И аз съм в процес на търсене на сивик, та и аз съм преровил целия нет с обяви, и съм видял 2-3 на живо. За тази роботизирана кутия, лично аз съм чувал само отзиви да се избягва.  Но тази обява специално, още от нея се вижда, че колата не е особено читава. Обърни внимание на праговете отпред на бронята, как са разместени, емблемата е паднала в централния фар, някакви вдлъбнатини на дясната врата виждам, липсва капачката на куката за теглене отпред, още на снимка изглежда не добре поддържана. Представям си на живо какво ще е! А и тея 111111 километри са супер измислено число. Нещо гнило има. Пожелавам ти успех с търсенето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са проблемни кутиите, просто съединителят се износва като на нормална ръчка - ремонт 700лв и така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз да попитам.На тия модели може ли да се връща километража ? Спомням си онази тема за сивика милионник,че собственика му беше сменил таблото,защото километража стига 999999 и няма как да се ресетне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами до колкото знам наистина не може да се манипулира, но не бих се учудил ако са намерили вече начин и това да правят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия вариант е да са свалили от някоя друга километраж.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е , ама егати късмета да е на 111111км :D Пък и с тая отлепена емблема отпред... нещо не им вярвам 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...