Jump to content
Guest Victor

ЮНДОЛА - национална среща, 20-21-22 август

Recommended Posts

Guest Victor

Предварително се извинявам, че чак сега пускам тази разяснителна тема, но имах доста работа и нямаше как да се занимая и с това.

 

Значи малко уводни думи за падащите от Марс. :) Както вече всички (предполагам) знаят, идващите петък, събота и неделя ще се проведе национална среща на всички живи и умрели хондаджии на територията на милата ни родина. Събитието ще се състои в курора Юндола край Велинград, има място колкото щеш, резервирани бунгала по 6 лева на вечер и т.н. и т.н.

 

Пътуване:

Колегите от източните части на България имат примерна среща в Петък, 11-12 часа на обяд в Пловдив, на паркинга до панаирните палати, за да продължат заедно към Юндола. Така че който идва откъм Пловдив, би могъл да се занесе там за по-лесно.

 

По въпроса с пътуването от София, с помощта на прекрасния сайт BGMaps.com направих една примерна карта с маршрута до Мястото. Ето я и нея:

 

Публикувано изображение

 

Начертаното на картата е пътят, избран от системата на BGMaps като най-бърз. Както виждате, от пловдивската магистрала се минава към Костенец, през Белово и до Юндола. За сведение на всички, които искат да ходят до Пловдив и оттам до Юндола, НЯМА НУЖДА, пътят ни от София дотам е много преди Пловдив и просто няма смисъл да се обикаля.

Аз лично не съм ходил до Юндола и затова не знам дали тази комбинация от картата (Костенец -> Белово) е по-добра, или трябва да се мине по магистралата до Пазарджик, оттам Велинград и така до Юндола. Но като гледам, това са двата основни начина да се стигне и моля ако някой е по-запознат, да ни осветли по въпроса.

 

Колкото до тръгването оттук, аз лично трябва да изчакам новите лепенки да станат готови в тъпата печатница, което ще е някъде следобед, така че няма да мога да тръгна с основната група на обяд. Така че ако някой пътува привечер, да даде сигнал, аз ще съм на линия, надявам се.

 

Това е май засега, всякакви коментари, предложения и уточнения ще бъдат чакани с интерес и нетърпение. :)

 

Елате повече! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rebel

Аз лично не съм ходил до Юндола и затова не знам дали тази комбинация от картата (Костенец -> Белово) е по-добра, или трябва да се мине по магистралата до Пазарджик, оттам Велинград и така до Юндола. Но като гледам, това са двата основни начина да се стигне и моля ако някой е по-запознат, да ни осветли по въпроса.

Единственият разумен път е: София - Автомагистрала "Тракия" - Костенец - Белово - Юндола! :) През Пазарджик се обикаля много! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

Единственият разумен път е: София - Автомагистрала "Тракия" - Костенец - Белово - Юндола! :) През Пазарджик се обикаля много! :rolleyes:

прав е колегата през Пазарджик е доста заобикаляне ако тръгнете от София така 4е Ихтиман-Костенец-Белово е най разумно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Пътят вече е ясен.сега да уточним кой колко свобони места има:rolleyes:аз имам поне 2:)даже май и 3 може да се окажат:)0889601489 ми телефона.казвам се Иво.разбрах че основната група тръгва от тук към 11-12 от Метро на Цариградско шосе:)ами там ще съм.иначе съм от Княжево.ако има някой по пътя да свирка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Така че ако някой пътува привечер, да даде сигнал, аз ще съм на линия, надявам се.

Петък привечер ?Или събота ? След 17 часа ?Аз съм кандидат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Ако има някой, който тръгва събота привечер и има желание и място да вземе един човек, много моля за съдействие от името на колегата martyhonda. Щеше да пътува с мен, но за съжаление има работа в събота и няма как да се класира. И тъй като не влиза в нета толкова редовно, пиша от негово име. Та бихме били крайно благодарни ако има кой да го вземе. Телефонът му е 0888 753289. Мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Аз ще пътувам петък сутринта. Имам до 2 свободни места, но предупреждавам, че децибелите превшават 100!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

Пичовееепътя е следниясофия - магистралата - отбивката за костенец - белово - юндоланавсякъде има табелиаз ходих миналата пролет до юндола и участака белово - юндола е сууупер@!особено за хонди :rolleyes: стига се бързо (спомням си че е към 1-1:15 мин здраво каране по завоите)така че не правете грешки да минавате от другадепък и така ще имате удоволствие да направите скоростна отсечка от рали българия (белово -юндола е това!)миналата година нямаше нито една дупка даже :)))при мен ще има поне 2 места :) и ще тръгвам със съботната групичка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Лек път и весело изкарване момчета :) :) Днес е последният ми шанс, ако е рекъл господ и този майстор - аз тръгвам утре сутринта. Имам телефона на Иво (prelude) и ADH-Honda ако случайно объркам пътя.Надеждата умира последна ... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Малко късно се включвам, ама позакъснях. Има ли все още групичка, която ще тръгва за Юндола? Да се включа и аз, че нещо не ми се пътува сам.Дръннете една шайба на 0898 489967 ИвоГледам организацията за петък е стройна, ама предполагам доста хора ще пътуват точно днес?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rebel

Май всички се "изсипаха" вчера. За днес са останали единици. ;):bg:;);):eat:

Редактирано от Rebel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Тъй като хапнахме, пийнахме, наспахме се и си отидохме - сега предлагам конкретно-годишна вноска от 10 лв. Нека за за тази година събраните пари просто покрият някои разходи на Омбре и Виктор по сайт, стикери и организация. Смятам че така ще установим и колко да е размера на вноската за догодина - 2005-та.ПП: Благодарности на Ребел и Майната за организацията - на някои хора може да им се струва че тя (организацията) липсваше, но за мен първата национална среща вече е факт - и то благодарение и на тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest wizi

Фенове, вие ли бяхте този weekend и до язовир Белмекен? ;) Имаше някакво чудесно събиране на много Хонди, а аз гледах от другия край на брега :eat:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Фенове, вие ли бяхте този weekend и до язовир Белмекен? ;) Имаше някакво чудесно събиране на много Хонди, а аз гледах от другия край на брега :eat:

МММММ Даааа ние бяхме пич.Защо не дойде да се запознаем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Фенове, вие ли бяхте този weekend и до язовир Белмекен? ;) Имаше някакво чудесно събиране на много Хонди, а аз гледах от другия край на брега :eat:

абе ти наистина ли?!?Е що не отскокна (поплува, прескочи, както дойде) да се обадиш, як купон стана!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest wizi

Аз падах сърф... иска ми се да можех да кажа, че карах сурф, но уви не ми се одаде ;) Плюс това докато засека с един убит бинокъл, че едни 3 бели коли една до друга са три Сивик-а ми отне още известно време и в следващия момент вече бяхте потеглили с пълна пара "на там".Ще се радвам да се запознаем следващият път, въпреки че няма да мога да паркирам гордо и аз Хонда сред вас...Stay cool! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Е аз не можах да доида щото бях на море :D ама колегата - OLF DESTROYER е бил малко самотен с тоя нисан 100, поне така се вижда от снимките дето сте пусанали ;) Колега дано си покаал че нисана не е случаен автомобил. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 100NX Golf Destroyer

Мдааа, мъдрех се аз там самотен, заобиколен отвсякъде от Хонди, :D единственият ”отцепник” с неХонда, ...ама не се оплаквам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev
:D Спи спокоино морално съм бил с теб. Ама нямаше как да доида, трябваше да мина от Бургас за Габрово през Юндола - ;) малко верятно. Между другото в Несбър имаше един сив TYPE - R със Софииски номер - дали е бил на някои от клуба ? ;) Иначе имаше един сив ГОЛФ 4 много як тунинг - оставете на страни пръчката ФОЛКСВАГЕН просто много яко направен, абсолютно от всякъде - външно, интереор и т.н. някои знае ли дали тука е правен ? Интересуват ме хората дето са го правили, щото са знаели кво правят, иначе че голфа е дръвце това го знаем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...