Jump to content
Mladen.Mladenov

Дисплея на навигацията

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте,Наложи ми се малък ремонт на динамото на колата, поради който естествено откачих клемата на акумулатора. След закачането му обаче дисплея на навигацията не иска да светне. Радио и СД си работят, малкия дисплей също, но навито не иска. Съмнявам се в бушоните, които захранват мониторчето и двд-то на навигацията (мисля, че е един общ), защото при едно от паленията на колата екрана светна за няколко секунди после угасна без да гася колата отново. Също така на навигацията като натисна копчетата Audio, FM преди издаваше звуци за натискането им, сега не. Проверих самото двд не иска да приеме диска на навито - бях го махнал т.е. няма ток в DVD ROM-a. Също и лампата за изваждане на диска на навито не свети, а преди светеше. Гледах в нета къде са бушоните за интериорните и екстериорни прибори. Никъде в описанията не разбрах кой аджеба е бушона на монитора и двд-то да го проверя. Не ми стана ясно кой е бушона.Моля за помощ от колегите :)

Редактирано от Mladen.Mladenov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само оправи се проблема. Благодаря за изчерпателните съвети, бяхте ми много полезни колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...