Jump to content
HepegoBeH

Помощ ! Въпрос за понижаващи пружини?

Recommended Posts

Здравейте колеги ! Автомобила е Сивик 6 Хеч Японец. Минавам на 15" джанти 7J, ЕТ35 с размер гуми 195/50. Разстоянието от калника до гумата е 4 пръста, множко ми се струва. Намерих си пружини от Сивик Купе , които по информация снижават автомобила с от -30мм до -40мм и от двете страни, което пък от друга страна звучи напълно нормално и приемливо но пък само звучи може и да не е точно както желая, ами да е повече от колкото е необходимо. Не искам да губя возията, а само една идея да намаля разстоянието от калника до гумата, не искам да става като щайга с нормални амортисьори ще я карам.Молбата ми към Вас е следната: ако е възможно някой, който е използвал такива понижаващи пружини със същите параметри да сподели някоя друга снимка да добия някаква визуална представа как ще стоят на автомобила, преди да съм ги купил а то да се окаже че е повече от колкото ми е необходимо.Не искам да се тревожа на всяка неравност, легнал полицай, опиране в калници на гуми, излишно претоварване на други елементи от окачването и т.н.Благодаря Ви предварително за менията и съветите !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...