Jump to content
prelude

В сервиза на ОМБРЕ са най- големите.

Recommended Posts

колега,честито.каже сега какво се оказа?не ти бяха зацепили като хората балансиращия вал,нали?този отзад дето е към купето и за който се бърка с болт размер 6по100мм,познах ли?то от вън на него май има друг белег и повечето дето не знаят го гледат него,а той не е за това:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че си я направил като хората. Ти си отрил топлата вода :( . Това е човека за мойта Хонда, както и на повечето от форума. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя ОМБРЕ да не работи без пари та толкова го хвалите? :( Повечето сервизи си имат Ауто Дата чак толкова да са неграмотни.Да не ходите при БАЙ некой си в бетонния гараж зад блока ви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя ОМБРЕ да не работи без пари та толкова го хвалите? ;) Повечето сервизи си имат Ауто Дата чак толкова да са неграмотни.Да не ходите при БАЙ некой си в бетонния гараж зад блока ви

може и да имат ама дали знаят че я имат и как са ползва туй чудо е друг въпрос обикновено са рядкост съвестните и кадърни майстори да не говорим за честни такива със лупа да ги търсиш няма да ги откриеш лесно :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:angry: ОМБРЕ Е НАШИЯ БОГ ПО ХОНДИТЕ :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord F18A3

колега,честито.каже сега какво се оказа?не ти бяха зацепили като хората балансиращия вал,нали?този отзад дето е към купето и за който се бърка с болт размер 6по100мм,познах ли?то от вън на него май има друг белег и повечето дето не знаят го гледат него,а той не е за това:angry:

Да точно това се оказа проблема, както ти предположи, но в Пловдив в сервиза на дилъра на Хонда /до скоро преди да направят представителство Бултрако/ не го отстраниха проблема. Разглобяваха всичко наново и уж проверяваха да ги е,,, в майсторите и даже им казах за тоя отвор да проверят, защото преди това бяхме говорили с теб. И пак нищо не направиха, но поне ми отпуснаха ремъка и спря да вие като на Москвич радиото. А към колегата който пита дали в гаража зад блока ни правят ремонтите- не. Колегите от Пловдив знаят как е оборудван и как изглежда сервиза на Анастасов. Десет пъти по- модерен от този на Омбре и 15 пъти по- голям. До всеки подемник има пълно оборудване- гайковерти, плотове, колички с инструменти и това дето ми направи впечатление- до всеки подемник се спуска от тавана тръба за свързване към ауспуха за отвеждане на газовете към обща вент. инсталация. И между другото услугите струват доста повече от колкото при Омбре. Колега малко ме обиждаш с тоя въпрос но майната му- може да сме от село но вече не ядем доматите с коловете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе гледай на добрата сртана на нещата.то е ясно че разни тъпи и самозвани майсторчета са ти пилили нервите и са ти взимали парите за нищо.радвай си се сега на количката как мърка и занапред никво ходене там.в БГ нещата все още работят май само на Проба-Грешка.....ти после мина ли през тези добре оборудвани с инструменти и куци откъм майстори сервизи ,за да им обясниш кви са ламери?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе гледай на добрата сртана на нещата.то е ясно че разни тъпи и самозвани майсторчета са ти пилили нервите и са ти взимали парите за нищо.радвай си се сега на количката как мърка и занапред никво ходене там.в БГ нещата все още работят май само на Проба-Грешка.....ти после мина ли през тези добре оборудвани с инструменти и куци откъм майстори сервизи ,за да им обясниш кви са ламери?

Не не съм ходил, не мога да преценя дали заслужават да им направа тази услуга. По-скоро мисля че не заслужават, защото няма да ме разберат че е в тяхна полза, а ще трябва да се караме. Благодаря ти за отзивчивостта колега и на майната също. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ивайло Петков

...Още като му се обадих и вече бях спокоен- вика ми "ще я оправим няма проблем ...

Е това му харесвам на Омбре :(.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Salamander

днеска и аз бях в сервиза на ОМБРЕ за смяна на консумативи,нямам ясни впе4атления все о6те,но смятам само там да ходя :) гледам ,4е много хондаджий ходят при него и доста го хвалите даже от други градове колите си карате така4е това 6те да е майстора!!!! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Още като му се обадих и вече бях спокоен- вика ми "ще я оправим няма проблем ...

Е това му харесвам на Омбре :cool:.
Това й харесвам на хондата ... има си Омбре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Още като му се обадих и вече бях спокоен- вика ми "ще я оправим няма проблем ...

Е това му харесвам на Омбре :tease:.
Това й харесвам на хондата ... има си Омбре :D
какво казва Омбре за тракащите Хонди и справя ли се с тракането!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако тряка двигателя .. ще се оправи :tease: , но ако тракат тътре в купето разните пластмаси и дървении надали ще се навие да се занимава ... според мен де

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...