Jump to content
Cavaradossi

Sydeinitel Izgyrmja Na Hondata Mi Na 70 000 Km.

Recommended Posts

Zdraweite na wsithckiImam problem!!!!!!!!!!!!! Izgyrmja sydeinitelja na Hondata mi Modela e Accord 2.2 i-CTDI 2004 na 70 000km. Pri pokupkata na kolata wsithcko beshe nared nakladkai syedinitela i t.n. i t.n. karah ja edna sedmica i otnowo ja wyrnah na 12- ti za smajna na masslo.................. Tam obatche me naotwariha sys smjana i na nakladki predmi i zadni i filtri polenowi i I I I I I i t.n. .............. pri 70000km e malko stranno. No kakto i da e......... Otidoh da wzema kolata za!edno s moi kolega. I toi beshe swidetel kogato mu kazaha tche kolata ne e systata , PROSTO POTEGLI KATO ROLSROYS, predi se iztrelwashe kato samolet. Zapotchna da se wloshawa sywsemleko na 13 celija den kato na 14 wetchertta se srina za okolo 8 tchssa kato sprja napylno ............! Na drugija den se obadihme na honda da si ja priberat :( , i se okaza tche SYEDINITELJA SE E IZTRIL ZA 8 CHASSA .,..kati po wreme na pokupkata BESHE PROSTO SUPER. Imam WYPROSSI i to MNOOGO:KAK za okolo 8 chassa ste se iztrie syedinitelja?! Sled smjana na MASSLO i NAKLADKI ..Wyobste pipa li se oste nesto po pritiskwatelni cilindri i drugi nesta pri takiwa operaciia, tche INGENER GANEV da e skapal KUPLUNGA..........! respektiwno kolata!Sled kato beshe ustanowane wredata sega se tchaka wetche 1 MESEC za kUPLUNG za DIESEL ........ WIE TOWA ZA NORMALNO li go smjatate?Posleden wypross kakwo mozje da predizwika takowa byrzo iztriwane na syedinitelja !!!!! Ta taka ........... kolata oste kissen w serviza na HONDA !!!!!!!!!! I tezi INGINREINI ot BULHGARISTAN ne mogata d ase oprawjata s neja !!!!!CIRK!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите съболезнования, но първо напиши поста си на кирилица 1во защото е задължително и 2ро за да го прочетат останалите :( .Късмет !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе,верно-дай на кирилица че ми е интересно дали тогава ще ти разбера нещо:(в кой сервиз е тази кола и какъв е този куплунг дето има неща общо със съединителя?на нашите 100 годишни кочини съединителя кара средно по 150 000км и според мен просто няма начин този да замине на 70 000км ,а още овече за 8 часа изведнъж;)освен ако не са ти изсипали някакво масло или нещо друго през процепа на маховика от който се гледа за предварението на запалване;)ако има такъв де,щото не съм отварял капака на такъв акорд досега...я кажи в кой сервиз е този екшън?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте на всички

 

Имам проблем!!!!!!!!!!!!! Изгърмя съдейнителя на Хондата ми Модела е Accord 2.2 i-CTDI 2004 на 70 000км. При покупката на колата всичкo б

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^колега,мерси за обръщането но аз нямах предвид само латиницата:(даже тя е по-малкия проблем.пунктоацията обаче е просто неземна;)как да е,чакам собственика да каже поне в кой сервиз се случва всичко това.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за наистина неприятното положение в което си, но едва ли ще можем да дадем някакъв съвет, при положение че това е много нова за нас кола, а и тук сме основно любители и с такива тежки аварии рядко се сблъскваме. Средно съединител на хонда кара около 250.000 че и 300.000км без нужда от смяна!!! Но все-пак това е субективно. Относно кирилицата, когато пишеш нов пост отгоре ще видиш "кирилица" и бутон за активирането и, ползвай ги, понеже тук са ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Otkaza mi kirilizacijata a iskam da se posywetwam s njakogo! Deistwieto se slutchwa W PLOVDIV !

този сервиз какъв е освен че се намира в Пловдив?има ли си име,какви коли се ремонтират там?ок,от това което уж са ти сменили няма как да се ефектира съединителя освен ако момчетата от сервиза не са правили слънца 2-3 часа пред сервиза....не го изключвам като вариант,затова си погледни грайферите на гумите-ако ги няма поне знаеш какво е станало.моя съвет е да си вземеш колата и да идеш другаде.сервиза в който ти батисаха колата официлния на Бултрако за Пловдив ли е?незнам като идеш другаде дали е по-добре да е в друг официален техен сервиз(в София например) или просто в сервиз в който ще ти свършат работа....но това с доставката е ебати пародията с този срок от 1 месец....каква е всъщност тази част която я чака толкова време?обясни повече за нея ако може.... Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Cavaradossi
Отговорено (Редактирано)

Сервиза е на БУЛТРАКО

Редактирано от Cavaradossi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е защото си зяпам колата вдигната на трупчета! Иначе ние всички сме симпатични де

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

апострофа ми че е невъзможно бе по повод това, че трябва да чакаш 1 месец за съединител...........което ти изтри от гпоследният си пост веднага!а дали сме си симпатични.......по срещите го решаваме, а не в нета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

апострофа ми че е невъзможно бе по повод това, че трябва да чакаш 1 месец за съединител...........което ти изтри от гпоследният си пост веднага!а дали сме си симпатични.......по срещите го решаваме, а не в нета

Аз съм нов тука и стана по случайност!!!!! НО всичко е ФАКТ и е вярно!!!!!!!!!!! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всъщност ако ти прозвучи успокояващо - мой познат купи Пежо 307 1.6 бензин, разхода му в града беше около 15/100 :( докато се оплакваше и разправяше със сервиза им, на 15.000км двигателя се сгъбяса ;) нещо бутало ли кво ли.............вече 3-ти месец си чака нов двигател от Франция и е любимия клиент на бакшишите ;) Между другото си плаща като поп и лизинга................Така че ти вярвам приятелю и ти съчувствам! Преди време исках и аз да си сменя оригинален ангренажен ремък от Бултрако .........................отговора беше 1 месец доставка ;) Явно куфарната търговия не е замряла още ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къв тоя сервиз бе те те да не носят части от япония и да ги движат за по-напряко за българия през австралия :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ не е така.тук в софия работят доста добре напоследък.казвам напоследък,зашото момчето което стана шеф на сервиза в софия ми е познат от бая време и знам що за човек е.имам му доверие и когато той ми каже че работниците са го изумили с познанията си по хонда му вярвам.а и доста неща се промениха напоследък тук към по-хубаво.утре ще му звънна да го питам кви са тия хора в пловдивския сервиз....а и в софия вече се доставят части 2 пъти седмично.....няма такова нешо като 1 месец....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ceco_accord

^ не е така.тук в софия работят доста добре напоследък.казвам напоследък,зашото момчето което стана шеф на сервиза в софия ми е познат от бая време и знам що за човек е.имам му доверие и когато той ми каже че работниците са го изумили с познанията си по хонда му вярвам.а и доста неща се промениха напоследък тук към по-хубаво.

Тоя пич случайно да се казваГеорги МАНОЛОВ ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колкото знам колата е била още на лизингово плащане и се е наблюдавала от Хонда в Бургас ама и си го пишеше в книжката за ремонти и подмяна на маслото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колкото знам колата е била още на лизингово плащане и се е наблюдавала от Хонда в Бургас ама и си го пишеше в книжката за ремонти и подмяна на маслото

Според мен тая кола не е на 70 000 км. почти невъзмойно е съединител на Хонда да си отиде толкова бързо освен ако не си изкарал тия 70 000 км. на полусъединител или да си теглил каражани или големи ремъркета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите искрени съболезнования.За пореден път се убеждавам ,че по една или друга причина прекрасни автомобили се оризиляват именно тук в България.За мен лично вариантите са два:1.Колата не е на 70 000км-майната е прав-съединител на Хонда си подминава 250 000км без проблем ако не е пържен доволно.Карал съм Хонда на 260 000 с оригинален съединител и си беше О.К.Аз не мисля ,че този Акорд дизел е пържен толкова ,че да се прецака на уж реални 70 000км.2.Лично се съмнявам в този вариант : Сменили са ти съединителя и пиеш студена вода.А това с чакането е смешно,от Гърция ше ти поръчат пичовете в магазина за японски части на площад Шербазян(Аджисана) и ще ти дойде за не повече от максимум 10дена!Много ме боли когато хубави автомобили и то сравнително нови ги сполети такава участ.Моята кола до сега да чукна на дърво не се е рзваляла ,но има поне 5 кусура в следствие на смяна на консумативи и криви майстори ,които всичко знаят как и каде.Късмет колега и пазете колите си не само от дупките!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз също съм на едно мнение с "4АО С ГЛАВАТА".Не мисля че толкова бързо може да се скапе съединителя.Според мен или колата е на повече от 70 000 Км. или е карана много ло6о за да е станало това.И все пак съйелявам за колата ти.Дано се оправи :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Това в новото представителство/сервиз ли става - на пазарджишко шосе или на карловско (защото и там има представителство/сервиз, ама не съм сигурен дали и то е на Бултрако). За щастие още не съм ползвал нито едно от двете за ремонти, надявам се така и да остане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера го мернах акорда - явно е оправен и си върви вече, но пича за мен е яко измамен от продавачите и то по доста пунктове, но повече не желая да коментирам тук, колата я огледах доста подробно, писах му на лични, но явно не приема нещата каквито са, жалко!!!;) За мене хората в сервиза са свестни и тази тема е приключена!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде раздуйте за какво иде реч?!Иначе, в България 200К за 2 години не е невъзможно... един познат прави по 8-9К на месец... ако колата е била служебна...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление не мога да кажа всичко което зная, понеже ще навредя на доста хора, пожелавам безаварийно каране от тук нататък на колегата Cavaradossi и да забрави лошото и проблемите до сега, а да се радва вече на хубавия си автомобил :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моя акорд, който е на 85хил. км (на толкова си е) съденителят зацепва ужасно високо, но така си я карам вече 15 000 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление не мога да кажа всичко което зная, понеже ще навредя на доста хора, пожелавам безаварийно каране от тук нататък на колегата Cavaradossi и да забрави лошото и проблемите до сега, а да се радва вече на хубавия си автомобил :(

Men me intersuwa dali deistwitelno e nad 200 000 hil km.!!!!

за съжаление не мога да кажа всичко което зная, понеже ще навредя на доста хора, пожелавам безаварийно каране от тук нататък на колегата Cavaradossi и да забрави лошото и проблемите до сега, а да се радва вече на хубавия си автомобил ;)

Men me intersuwa dali deistwitelno e nad 200 000 hil km.!!!!
eto mi e-maila antoanb@hotmail.de

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...