Jump to content
his

Инструменти за отстраняване на следи от градушка

Recommended Posts

Хммм не знам дали тук е мястото, но....ще прощавате.

 

Ако на някой му се наложи, някога (недай си боже), аз останах много доволна от едно комплектче с инструменти за ремонт на градушка, което взех от тук -> www.pdr-tools.eu . Някои от дупките направо изчезнаха, а други станаха малки като зърно от леща......но при мен щетите си бяха сериозни....

 

Дано е от полза на някой ;):wub: 

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основния недостатък колега е, че цената на едно комплектче е почити колкото за  пребоядисване на колата, а дали ще свърши работа е под въпрос.Ако ще се занимаваш професионално с това, хубаво, но за любителски цели има много по евтини(вероятно и не особено качествени) подобни комплекти в eBay ( от порядъка на 15-30 лири, с които може да се пробва). И не всичко може да се оправи дори и с професионален комплект, зависи от степента на поражения.След градушката в София, карах колата на мой роднина в професионален сервиз, занимаващ се точно с това, по тази технология. Хората  казаха че няма смисъл,прекалено много е начукана и не могат да я оправят.Така че нещата отидоха на пребоядисване :( При пребоядисването вдлъбнатините пак се изправят ( зависи от майстора и сервиза де,някой пълнят само с кит) с инструмент който прави малка точкова заварка и самият той е като обратен чук,но естествено боята заминава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако отидя в някой сервиз колко ли пари ще ми вземат за тази процедура?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...