Jump to content

Recommended Posts

значи колеги искам да попитам дали се сменят задните тампони на носача чрез които е свързан кам колата по точно има един голям тампон.или трябва да си тарся нов носач. колата е 5ген

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

значи колеги искам да попитам дали се сменят задните тампони на носача чрез които е свързан кам колата по точно има един голям тампон.или трябва да си тарся нов носач. колата е 5ген

пусни търсачката и ще намериш доста теми по въпроса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се сменят, мисля че бяха около 60 лв. парчето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% се сменят, около 50 лева и за рабата там някъде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да Ви давам линкове към теми в които е десетки пъти дискутирано, а ще Ви дам директен жокер:http://shikov.hit.bg - аз си купих от тях и съм все още доволен, да видя до кага ще изкарат все пак :ph34r: Пълен комплект голямите + малките ми излязоха към 90 лв.има и други от форума с тези тампони, дори някои от тях ме насо4иха :plane: УСПЕХ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи колеги интересува ме големият тампон на задния носач.и този саит неми отваря никакви телефони за връзка.ако можете да ми дадете да им се обадя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора гледайте бе!!!!!!!!!!

 

Горе - ляв ягъл, аз виждам посо4ени GSM, a Виеее???????

 

Ето постарах се да направа скриншот, да я ка4а и да я постна, пове4е от това здраве му кажи!!!!!!

И за да не ми кажете сега, а"ама то голямите тампони ги няма, просто се обадете на тел,

има ги, аз се обадих и ми дадоха инфо и ги купих...

 

Публикувано изображение

 

УСПЕХ на 100% този път

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

90лв пълен комплект? за двата носача ли ... те да неса ладови? :( Аз с намалението стъпах на 350лв за 16-те тампона

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от монтьорите с които бачкам си взе тампони за шатъле от тази фирма,с доста добро качество са,пък и цената й е 5лв/бр. за носачите.Големите тампони отзад на моста са по 25лв.,но човека няма матрица и иска да носите старите за мостра.Телефона е:0888 342 024 и 0898 480 539

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе батка, върви в магазина за японските части на площат "Дунав". Там ги има тия тампони, ама за цената не мога да те светна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o
Отговорено (Редактирано)

90лв пълен комплект? за двата носача ли ... те да неса ладови? :( Аз с намалението стъпах на 350лв за 16-те тампона

Да бе Ладови са, нали съм и стар Лададжия, та ги пригодихме на Хондатаза по-тънко с парите, ина4е клопат,хлап4ат ;):);) мноо ясно 4е ги прават и са по размер за Хонда, просто са им хванали цакатаи ги отливат, и все ми се струва 4е е нормално това което се произвежда тукда е сравнително по-евтино от внос-а ;) Само не разбрах, аз л ине не пиша ясно или някои не 4етат до край????? :D Всеки си решава сам, много хора са с такива тампони, както и аз и засегавси4ко е ОК!!! Аз понеже съм бедно мом4е си купих и си шиткам с евтинджациот Пловдивско, който разполага с пове4е кинти да взема оргинълдъ за около 350-400лв. комплекта :P , незнам дали са стабилни тия тампони, само мога да споделя мнение 4е след не4овешките натоварвания които търпи горката ми колица всяка Събота и Неделя на тренировкигледам не мърда,не скърца,не носи..... ;) И все пак - въпрос на ли4ен избор.... ;) Редактирано от dj_mi6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...