Jump to content
venis77

Чисто нов в форума

Recommended Posts

Здравеите на всички,от днес съм горд собственик на CIVIC 1.7 disel 2004 година,с две врати,много ми допадна като визия и вървеш,преди това смених 2,3 МАЗДИ и реших да се кача на HONDA.От тук нататък има малко страх за мотора,много ме плашат с дизеловите мотори,аз досега съм имал само бензинови.Моля ако може да ме светнете за този мотор,дали е надежден и какви може да са проблемите с този мотор евентуално.... и още нещо,предстои ми обслужване ако може да ме светнете какво трябва да се смени първо по нея и какво се сменя-ремък.ролки ...колко са и т.н....благодаря,скоро ще кача снимки на хубавицата....

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това го прочетох още преди да се регистрирам...исках малко повече относно слабите места по колата и дали се сменят ролки ,колко са,или само агренажа ,сменят ли се други ремъци,водна помпа и т.н...

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си чел,ще напиша какво съм прочел и аз за 7 ген. Имало някакъв проблем с турбината и рейката за модела преди фейслифта,сменя се всичко което се върти от ангр.ремък-водна помпа и разни обтяжни ролки,не знам колко са.Другите,пистовите ремъци само,ако свирят и не си вършат работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сърдечно благодаря....моята е феислифтова....2004 ноември...

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...