Jump to content
rim

Съединител Црв 147 к.с

Recommended Posts

Здравейте отново!Имам следният проблем с моята Хонда.При превключване на скоростите и понякога при тръгване на първа скорост при пускане на съединителя зацепва рязко а не плавно и се чува едно чат на задна по същият начин не го прави винаги но е много често .Педала е  твърд и при натискане се чува скърцане и отделя сравнително горе,но скоростите влизат лесно засега.На какво може да се дължи това рязко зацепване на съединителя засега има течност в казанчето на съединителя не я губи но все пак съм изминал около 800 километра от както съм я купил?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Смени течността и обезвъждуши добре, но по скоро си за съединител.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля че ще се сменя съединителя но няма да е този месец че ми предстои закупуването на гуми.Каква марка съединител да си закупя?Предполагам че е най-добре да се смени комплект?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Разбира се че комплект. Аз предпочитам ЕКСЕДИ, но ти си решаваш. Предложих да смениш течността, за да отхвърлиш момента старо и гадно масло, пък после съединител.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

може и да е от помпата на съеднителя на скоростната кутия щом се чува скърцане ;) като натискаш.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Скърцането идва от горната помпа на съединителя  която забелязах има съвсем леко омасляване по гумения маншон.Регулирах хода на педала на съединителя  засега нещата се закрепиха и няма да сменям съединителя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...