Jump to content
danielfilth88

Хонда Акорд въпрос за крушка

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Наскоро се сдобих с първата ми Хонда, до сега все други съм карал, и не мога да скрия колко съм доволен. Мисля, че станах моментално фен на марката. Отиде ми обаче крушката на фара и не знам каква да взема. Хондата ми е от генерацията на производство 1998-2002, не знам точно коя генерация се води-някъде я намерих като мк6, другаде като мк7. Ще съм много благодарен ако ме ориентирате какъв H ще трябва да взема. Благодаря предварително!

 

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става на въпрос за Хонда Акорд 1998-2002, иначе казано 6-та генерация. Kрушката на късите светлини е H7.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е от тея години и е като тази от подписа ми, значи е европейската 6-та генерация и "основните" и фарове са двусекционни. Крушките се сменят лесно, особенно левите. Сваляш голямата, черна, гумена капачка зад несветещата секция и бъркаш за крушката, откачайки фиксиращата и скобичка. Като я извадиш - на нея си пише.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колеги, такава е Хондата, H7 са крушките, благодаря за инфото! Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е полезно, след доста експерименти, наи-силно светят Osram Night breaker, но след въвеждането на "задължителни къси" през деня изкарваха по година и нещо, а са 20+ лв. Преди време си сложих DLR на късите, настроен на 50% и от тогава не са "горели".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тези Osram Night breaker, какъв нюанс светят (повече към жълто или към студено бяло).

Питам защото по снимките изглеждат като студено бяло (мисля че така се водеше цвета), а пък като ги гледам за цена пише цвят - жълт...

Извинявам се за отклонението от темата... :)
 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...