Jump to content
Mr.Sandman

Honda Civic 1.5 16v 5ген.

Recommended Posts

Здравейте момчета тъй като мисля да си купувам такава хонда искам някой да ми обясни малко за нея 

евтина ли е поддръжката, здрави ли са двигателите, разход на гориво и най честите проблеми с колата :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...има безброй теми за този модел! Все пак е най-масовия в момента, но постепенно се измества от следващата генерация. Евтини части, има ги навсякъде, икономична и върви прилично! От кола на 20 и кусур години всичко може да очакваш за излезе за ремонт! Най-често ръжда по задните вежди, заминали големи задни тампони и износени сегменти...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото един приятел ме плашеше че много се чупели постоянно и части имало навсякъде но били много скъпи :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е попаднал на някой издухан "екземпляр",неподдържан и цеден от предишния собственик,  нищо чудно да говори така.

Дори и да не е така, все пак наистина нека не забравяме че говорим за кола на 20 години приблизително.Обслужва ли се редовно и с оригинални части, масла и т.н,  на практика някои двигатели си остават вечни ;) 

Затова е важно при покупката на кола втора употреба максимално да разпитаме собственика какво е правил по колата(не е задължително да му вярваме по принцип  :D) съответно след това  да последва един обстоен преглед на купе, двигател, ходова част и така нататък от човек който знае къде и какво да гледа.

Успех с търсенето и дано скоро да се похвалиш с нова придобивка  :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря момчета живот и здраве към 1500лв ще пробвам да отделя и края на лятото ще се похваля

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...