Jump to content
Nikolay89

Къде да си боядисам колата ( Варна) ?

Recommended Posts

колеги искам да си боядисам бронята на сивика 5 ген и търся бояджия... бронята леко е сцепена в долния край и в един от големите сервизи във варна Авто-мотор Варна (Ситроен) ми обявиха цена 180 лв ... дайте коментар и мнения къде да отида ???? благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време прибегнах до услугите на един сервиз в Аксаково, останах много доволен, но не знам сега какви цени ще имат. Намира се почти в началото след като влезнеш, точно преди стадиона, от лявата страна, на сградата пише модна къща ТЕОДОРА, сервизът е отдолу, или поне беше там...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горе долу за предна броня колко ще ми излезе?? и нещо номер ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, какъв номер..палиш и отиваш на място! По телефона не става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте предложения къде мога ....

 

Можеш навсякъде, включително и пред вас, ако имаш желание за шкурене, кърпене, китосване, шприцване и т.н., и т.н.... Това, в кръга на майтапа и в контекста на така зададения от теб въпрос. Качественото боядисване не е проста работа, и евтина също, нищо че бояджии и майстори под път и над път. Реши какво точно искаш, как го искаш и за колко време го искаш, събери инфо от познати и непознати, пообиколи по сервизите, събери оферти, поразпитай пак, пък накрая си направи сметка и давай. За пример - преди две години реших да си оправя джантите, пък си закупих за зимата и едни железни. Около месец събирах инфо за Варна и областа, изчетох де що има информация във форума, че и не само тук, спрях се на прахово боядисване, обиколих навсякъде, намерих си майстор, спазарихме се и не съжалявам за избора, въпреки скептицизма в началото. Така че риск си има, винаги. Съветът ми е да не избързваш и да не се хвърляш на най-примамливата оферта, а на най-качествената, да не вземе догодина да ти падне или отлюпи я лака, я боята, я кита да се напука и пак да даваш пари. :rolleyes:

Редактирано от vanax

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да тва е ясно търся оферти обаче 180 лв за предна броня...мисля че е малко множко...искам да разбера от колеги колко им е излязло за такъв елемент...и който има мнения да коментира и даде препоръки ...от майстори от материали такива ти неща иначе благодаря за отговора ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да ти дам конкретна оферта, аз също си търся читав майстор с разумни цени да ми боядиса капака, че аман от камъчета...И ще ходя някой ден да питам в Аксаково, тъй като имам впечатления от работата им. Хвалят ми едно момче, живеел и работел в Борово, иначе бил щатен бояджия в РЕНО, ама нищо конкретно...Преди време един "майстор" от Габрово ми искаше за предна броня 250, после 200, и ми обясняваше как това бил най-сложния и скъп елемент за боядисване...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи от мн неща ама да ти искат 250 лв...аз работих в ситроен знам за какво стаеа въпрос не е най-сложния , зависи от модела разбира се при моята 5 ген бронята няма елементи да се разглобяват ...както и да е ще търся ако намеря нещо ще кача снимка и инфо как е станало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай една снимка да видим в какво състояние е бронята и защо искаш да я боядисаш... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бронята има леко сцепено в единия край, около 2-3 санта...и на едно място е натисната и е улющена боята...това е не е кой знае какво ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти нито показваш бронята , нито се мърдаш да отидеш на място в предложените от колегите места. Ами вземи сложи снимка на Хондата ти върху монитора с гръб към него и ние ще разгадаем. Зависи с какви материали искаш да се работи и с какви работят в сервиза. Какъв цвят е колата и колко е покривна боята...Ние да не сме врачаки да хвърлим един боб или една леща , че боба вече е отживелица и да ти кажем .... 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве ей фенче я се успокой малко да не мислиш че постоянно вися тук във форума като теб да събирам +та на коментарите...помолих за мнение просто колко излиза едно боядисване на броня с ремонт...но винаги ще има такива като теб да се заяждат ...затова тоя форум е станал такъв и доста хора не влизат щот има такива като теб винаги недоволни ...ай мерси за отговорите на другите колеги с каквото помогнаха вече я боядисах бронята няма проблем ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...