Jump to content
ivaila

Max Tuning Show

Recommended Posts

izvinqvam se za latinicata,imam nqkakav virus v komputara i ne mi razreshava da pisha na kirilica.sashto taka se izvinqvam ako veche e otgovoreno na tozi vapros.shte imame li prectavitel na 13 mai na bojurishte?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... като гледам, май пак няма да се "избира" а ще се посочва....Ако не се появят един двама доброволци, ще трябва да развъртя телефоните, да убедя някой и той да отиде, само и само да не се излагаме.и стига с тая латиница де, прочетох за вируса, ама не ти вярвам ;) айде изчиствай го

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... като гледам, май пак няма да се "избира" а ще се посочва....Ако не се появят един двама доброволци, ще трябва да развъртя телефоните, да убедя някой и той да отиде, само и само да не се излагаме.и стига с тая латиница де, прочетох за вируса, ама не ти вярвам :cool: айде изчиствай го

Мене мене,нека аз,къвто съм фен на черупка тунинга :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде давайте снимки и да избираме някого да го хвърляме в боя с разни орли и голфари и тогава да видим кой кого :P:cool::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... като гледам, май пак няма да се "избира" а ще се посочва....Ако не се появят един двама доброволци, ще трябва да развъртя телефоните, да убедя някой и той да отиде, само и само да не се излагаме.и стига с тая латиница де, прочетох за вируса, ама не ти вярвам :cool: айде изчиствай го

ne moga da razbera kakvo stava,antivirusnata mi pokazva che nqma virusi.ekrana mi trepti,gore v dqsno nadpisa kirilica stoi,obache ne funkcionira.nqmam prectava kak da go opravq.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vartan

... като гледам, май пак няма да се "избира" а ще се посочва....Ако не се появят един двама доброволци, ще трябва да развъртя телефоните, да убедя някой и той да отиде, само и само да не се излагаме.и стига с тая латиница де, прочетох за вируса, ама не ти вярвам :) айде изчиствай го

ne moga da razbera kakvo stava,antivirusnata mi pokazva che nqma virusi.ekrana mi trepti,gore v dqsno nadpisa kirilica stoi,obache ne funkcionira.nqmam prectava kak da go opravq.
Nod 32 си служи :)А за екрана , пусни монитора на по-голяма скорост на обновяване на екрана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

и или си инсталирай кирилица или си пусни javascript-a на браузъра... или пробвай с друг браузър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и или си инсталирай кирилица или си пусни javascript-a на браузъра... или пробвай с друг браузър.

ne mi razreshava da teglq nishto,izpisva mi che antivirusnata mi programa ne pozvolqva da teglq.nito fulmi moga nito muzika,qvno shte go vodq na doktor.dokato go opravq shte se vazdargam ot komentari,taka e mnogo nepriqtno za razchitane.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

аз ще очаствам със сигорност.... моя сивик го знаете добре ще има и още малко промени до тогава.... незнам дали ви харесва или не но аз сам там... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вчера се поразчетох малко в Тунинг БГ форума, направо се излагаме, те от клуб Рено са си избрали представители за журито, от други по-малки форум4ета се сърдят че са ги пренебрегнали, а ние уж ме най-голямата секта след БМВ-истите и не можем да посочим поне един човек,който да е в журито. Другото което четох е че този който е в журито може да си води консултант, доколкото аз комуникирам с хора то нашият форум ще има поне 3-4 коли на Хонда на феста. Аз не разбирам от оптика, музики ли т.н. просто мога да кажа харесва ми или не ми харесва, но виждам в кой кво кара + снимка доста нато4ени Хондели - т.е. собствениците им са нясно с нещата. Нека се предложат няколко 4овека като преди това кажат дали са съгласни и да не се излагаме. Имаше предложения за Surra, Benji_CRX... поне за тях се сещам, а убеден съм 4е има и други ,,,, Darcosi..... Смятам 4е не сме смотаняци и можем да сме организирани, хайде споделете мнение кои са кадърните от форума за целта хора , да кажат те навити ли са и да се пуска анкета, 4е его на ще се изтъркаля времето неусетно .............

Редактирано от dj_mi6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...