Jump to content
Guest iVo_BMW

Имената на колите ви?!

Recommended Posts

Guest iVo_BMW

Имената на колите ви?!Хареса ми идеята на тази тема и реших да я направя и аз. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Хе хе ;) "Изплагиатствал" си идеята от БМВ форума ;) Лошо няма ;)

 

Аз и там писах (но под друг прякор ;) ), и тук ще го повторя ;-)

 

Обикновено, моята я наричам "КРЪПЕЛА" ;), но на "галено" и казвам също:

 

-Баладата (защото модела се води такъв: "Civic BALLADE" :D )

-кошницата

-кошлето

-кръплето и т.н. нежни словосъчетания

 

;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Имената на колите ви?!Хареса ми идеята на тази тема и реших да я направя и аз. :D

Май ще трябва жокер (имената на колите ви ) какво имаш в предвид??? :o имам един приятел кара Пена а друг Ивана :D конкретизирай малко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

конкретизирай малко :D

:o НЕ че Аз съм направил темата, но знам какво имаше предвид колегата :D В БМВ форума е пусната същата тема - казано накратко, кой как нарича автомобила си на галено ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rebel

... "гЕЙлф-а" (щот' го придобих на 2-ри февруари) :D:D А Дидко - "Рапунцел" (била зелена кат' марулка) :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

АЗ МОЙТА КАТО Я КАРАМ ПРЕЗ ЛЯТОТО С ДЖАНТАЦИТЕ И ИЗМИТА - "ПИЧЕЛОВКАТА" :o ИНАЧЕ - "БЕЛИЯТ ЛЕБЕД" , "БЯЛАТА СТРЕЛА" , НО НАЙ-ЧЕСТО СИ И ВИКАМ "ХОНДРИЛАТА" :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

А Дидко - "Рапунцел" (била зелена кат' марулка)  :D

Това за мен ли е бе мам** му! ;) Аз моята не съм я видял още ама така пишеше в документите (нещо от рода на нещо_си-грюн-металик), дето ми показаха за доказателство, че колата ми е купена... ехх в момента трябва да пътува насам може би?! :o:D;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Моята е известна сред всичките ми познати като Кочината. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rocco

Червената стрела!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

На мойта много и мислех подходящо име ,но колко добре съм се справил незнам.мисля че Lucky и отива много:oсамо дето това име е в мъжки род,а аз иа възприемам като жена:Dиначе и аз и казвам по някой пат кочина и други такива,но на шега:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

някой беше подхвърлил относно crx-а:настъпна като жаба :ono comment

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

някой беше подхвърлил относно crx-а:настъпна като жаба :ono comment

Виж за жаба не съм се сещал ама аз на колата като се ядосам и викам баракуда и тараляш, а и много редовно щайга.:Dкато не се ядосвам и викам галено "червения роудстър" или "петнистата хиена" щото е за боя. :D;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Daisy

Моята пък си е чисто "Бижу" :D:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

На мойта много и мислех подходящо име ,но колко добре съм се справил незнам.мисля че Lucky и отива много;)само дето това име е в мъжки род,а аз иа възприемам като жена;)иначе и аз и казвам по някой пат кочина и други такива,но на шега;)

Аз понякога, когато и се радвам си и викам "Хондалина" за женския род (ми няма само колегата Хондьо да си кръщава така колата я :P:D:D ) Иначе един мой приятел ни кръсти "Красавицата и Звяра" ;) - ако се питате защо - ето :

Публикувано изображение

 

;):o:D Ма Пъ си Я Обичъм :P;):)

 

prelude, мен ако питаш, твоята с това сиво оченце ми прилича на Спайки от "Том и Джери" ;);):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Гренадата- "Таралястника"Дайхатсуто-"Барбито"Мондеото- "Писоара"Хондата- "Хондилака", по-често просто "Хондето" :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

аз пък на моита и викам звяра защото отпред гледа много злобно и страшно,пък и издава зверски звуци от ауспухаХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА :D:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

На моята й викам - Старата :rolleyes: , но по принцип от години насам си е издействала името червената стрела :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Friska :)

Моята пък си е чисто "Бижу"  :eat:  ;)

и моята също е БИЖУ ;):bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ACURA-CRX

Ас пък на мойта и викам понякога ЧЕРНАТА СТРЕЛА или КОСАЧКАТА. :D;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

аз на моята си и казвам както ми дойде ,защото има много имена важното е да е хубава дума и тогава да видите как ме глези и тя,а сега малко :D на 22.08.04-неделя ,като се прибирахме от Юндола в Стара Загора беше като една амфибия не ме питайте как се пребирахме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Аз пък на моята си и викам .... 'Хонндьо'. И да ви кажа - няма нищо общо с червения, познат на всички ни прелюд.Просто като я видях за 1 път преди 2 години и веднага се сетих за Хондьо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic 1.5 cx

Моята е известна сред всичките ми познати като Кочината;)

Викторе за мое съжаление баща ми я изми като се върнахме и вече сериозно изоставам в надпреварата с тебе. иначе аз си и викам Хондето.

ПП да ви се оплача: вчера някой тъпанар докато си седеше паркирана зад френската ми е шибнал задния калник. явно и той е бил паркирал и на излизане ;);):D та сега съм за бокса и аз ;) калника е яко вдлъбнат ама добре че имам застраховка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Значи, добрия ми приятел с нежния прякор " Гутера " :) - отчвлен фен и собственик на МПС от фирмата ХОНДА - па макар и мотор, - CBR 1000 F2 - то това не че е мотор, по скоро някакво средство за самоубиване 150 коня - та този социопат си вика на мотора галено " ИЖА " - та като ми видя колата същият тоя пич ми вика - ооооооо кво си си взел бе " Нисан Мивка " ;) ако не ми беше приятел щях да го смачкам ама вместо това и аз взех така да и викам " МИВКАТА " ;) - голям маитап

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...