Jump to content
Guest icho

да се саберем

Recommended Posts

Guest icho

Кой ще патува за Юндола в Петък?Айде да го направим кам 18.30 - 19.00 ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

И аз да направя запитване в същата тема кой ще пътува в събота на там и да се разберем да се търкаляме заедно ОК. 0899871481 Васко.Казвайте аз мисля, че не е лошо да се тръгне към 10-11 ч. А тъкмо нашите събратя ще са вече там и ще са установили трайна диктатура над "полянката". ;) Ей да ни оставите малко от прасенцето. :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

не съм от Сф но да ви кажа от сега 4е 18.30-19 часа е мноо късно за тръгване от Сф знам го от опит 6те сте на Юндола по тумно и дали 6е се оправите ако никои нее ходил там ??? :o:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

От София до юндола с хубава хонда се стига за 1 час и 15-30 мин (бързо каране)пътя е супер и се минава през Белово :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

ОК кажете кой ще трагва от София,и кам колко и каде да се саберем и готово.Всеки да може да си направи сметката,става ли?!?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

ОК кажете кой ще трагва от София,и кам колко и каде да се саберем и готово.Всеки да може да си направи сметката,става ли?!?!?

До колкото знам има към 7-8 коли и ще се тръгва в петък преди обяд ма кога и къде не знам в процес на изясняване :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

ОК,ще чакам да го видя написано тук!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

моя телефон - 0887334908- Антонна Rebel - 048898244 - Жорода ни откривате,като пристигнете :D горе има покритие навсякъде за м-тел и мобиком,не зная само с глобул как е :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rebel

... и "Глобул" се обажда тук-там ;):D:o;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Kakво става със събирането в петък никой нищо не казва???? :rolleyes: Или секи да пали и..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Става ли в Петак да се саберем в 11.00 на паркинга на Метро (на цариградско) и от там да трагнем ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

както казахме в петък 20.08.04 от 11до12ч. на паркинга до панаирни палати в пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Става ли в Петак да се саберем в 11.00 на паркинга на Метро (на цариградско) и от там да трагнем ???

Май ще трябва да е по рано щом има среща в 12 в ПловдивПП: Кой ще тръгва последно утре от СФ???? Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

аз ще тргвам в Петък,и с тези които се видях лично се разбрахме да се саберем в 11.00 на паркинга на Метро и да трагнем.Мисля че за 1 час ще се доберем до Пловдив,а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

аз ще тргвам в Петък,и с тези които се видях лично се разбрахме да се саберем в 11.00 на паркинга на Метро и да трагнем.Мисля че за 1 час ще се доберем до Пловдив,а?

аз нямам нищо против за 1 час до там но нужно ли е да се правят изцепки по магистралата :):):rolleyes::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Ееееее според мен няма да има проблем да задаржат 15-20 мин.?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

от София,направо се качвайте на Юндола,няма сми през Пловдив,понеже двойно си удължавате пътя! Виктор даде перфектният маршрут в отделна тема :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

ОК ,ако има проблем ще се чуем!!!Лек пат!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

да бе,вярно.аз тамън се чудех за какво ви е да си усложнявате живота толкова и да ходите чак до Пловдив.вярно че чувам страхотни неща за момичетата там,но чак пък толкова:rolleyes:айде утре на Метро и ще го измислим.до утре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Толкова ли е сложно да се пише само в закарфичената тема за тази среща, все пак затова я пуснах... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...