Jump to content
PetioHonda

Питане за майстори във Варна

Recommended Posts

Здравейте! Попаднах на една обява, която отговаря на всичките ми критерии. В описанието пише, че е поддържана при, цитирам:
Ако има желаещи от Варна нека знаят че обслужването на колата и смяната на съединителя са правени при miyamoto + Дидо който работи до втори корпус на винса."
Може ли по едно мнение, може ли да се има доверие, че колата е поддържана читаво и смените са правени като хората, защото пише, че има доста неща сменени включително и съединител.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти какво питаш дали са читави цитираните хора ли?Отговора е да

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да я видим коя е тази кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да точно това питам, но явно единия човек е от форума, та ще считам че всичко е точно.Не искам да създавам някакви конфликти, съжалявам ако темата ми не е много на място, но просто съм нов в Хонда обществото и не знам нито майстори, нито имена. Даже не знаех, че са потребители на форума, съжалявам ако обиждам някого с въпросите си.Ето я колата http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11420272611764020&slink=8gb4uhписах си със собственика и за снимки се разбрахме, ще се чуем утре с него най-вероятно и така... просто при условие, че цитира някакви имена в обявата си, аз съм длъжен да проверя все пак кои са тези хора, че "майстори" най-различни. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам човека има и регистрация тук и твърдо е решил да се отърве от колата си. palefaced му е ника и не ми е ясно как за един ден е успял да постне толкова мнения? За потребителите с до 50 поста не беше ли само по две на ден???

Редактирано от Zlatozator
Къде е това с мненията за 1 ден?
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...