Jump to content

Recommended Posts

Добър вечер колеги ! Може ли някой да ми обясни защо се получи така  слагам диодна лента на парното и става мега якото  ... Ето снимка .. Публикувано изображение

Но за нещастие с Скоростомера и обортомера не свети толкова силно ... а много по слабо .. ето и снимка ...  Публикувано изображение

 

Зашо е по слабо ...  защо не е като това ... Публикувано изображение

 

 

HELP PLEASEEE ! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На последната снимка силата на осветлението на километража е опасно за шофьора,мисля че ще го заслепява до някъде. И на въпроса ти-Коледа е,стават чудеса и Господ те пази,за това не ти се получава.     Според мен осветлението ти е екстра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам малко по силно да е защото така на тъмно дори идва леко слабо според мен но може и ти да си прав ! Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А изтърка ли с шкурка скоростомера,оборотомера и другите уреди? Има една тема как точно се прави.

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=57752&hl=%2B%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B0+%2B%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм .... но има ли как да ги сваля да ги изтъркам без да свалям стрелките .. защото не ми се иска да прецакам нещо 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни снимките по добре и ще видиш че уредите излизат заедно със стрелките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ше опитам с шкурене и ще кача резила :Д ;р 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така... днес свалих таблото и шкурих .. прекарах лента но пак не се получи на места не съм шкурил хубаво явно но пък стана интересно и светлината не е толкова силна :) на мен лично така ми харесва и сигурно повече няма да го пипам :) ето 2 снимки !! Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това което искаш като резултат съм го правил аз моята кола беше първа (опитно зайче)а тази на снимката е колата на бтратът на жена ми и че никакви шкурки само лакочистител и яко търкане и си готов,вадиш уредите един по един и ги изтриваш отзад с лакочистител . . . . .пускаш лента по края на кутията на уредите за да осветява на всякаде и си готов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж темата която ти дадоха по горе и следвай всичко точно както е описано.Най-важното е уредите да са равномерно изтъркани и лентата да е равномерно поставена за да осветява равномерно навсякъде.А за уредите на бензина и температурата трябва да се свалят стрелките,после и уредите за да изтъркаш и там.Трудно е и е много вероятно да счупиш стрелките ако не внимаваш.Но с това синьото не ти препоръчвам да го правиш да свети по силно,освен ако не сложиш потенциометър за регулиране на светлината.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kolega a kak se svalia tozi panel na parnoto che nemoga da go svalia da si smenia krushkite

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...