Jump to content
mtech2

Автотенекеджия и бояджия

Recommended Posts

Здравейте колеги, търся добър и сериозен автотенекеджия за района на София. Трябва ми за изкърпване и боядисване на вежди, под калници и прагове.

Редактирано от mtech2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, колега,

Аз не бих използвал точно тези прилагателни за автотенекиджия, защото не съм срещал такъв, но мога да ти препоръчам такъв, от който аз съм доволен :) :) (нарочно съм удебелил аз, защото друг може и да не е). На много добра цена направи чудеса от храброст :). Разбира се и при него го има "сладкия" момент на гонитбата, 1000 пъти му обясниш, какво точно искаш, 1000 да му напомниш, че искаш цвета да е не приблизителен, а точено този, който е на рамата + състарен :), 1000 пъти да го насърчиш, че искаш да изреже до здраво и т.н. Човека е хондаджия има акорд 1 или 2 (не съм сигурен) много лачен и много стоков, та като те види, че си с хонда ще се постарае :). Давам ти адрес - ул.Овче поле  167 (ако разгледаш с Google Street View ще видиш майстора (Пепи), клекнал до една Ланча :D) , ако искаш мога да ти дам и телефон, но аз предпочитам да ходя на място :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега, може би след Коледа направо ще отида на място.

Редактирано от mtech2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ''Artanis ''  Въпросния майстор от който си доволен поправя ли добре следи от градушка ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега,

Съжалявам за закъснелия отговор - празници, знаеш как е :). Честно казано нямам представа. Ако искаш, пиши ми на ЛС ще ти дам телефона му да го питаш, след празниците :).

Редактирано от Artanis

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...