Jump to content
futbolista92

Honda Accord 2.2 i-CTDi 2007 год.

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам Хонда Акорд 2007 год дизел, аз лично не разбирам много от коли.

Имам няколко въпроса:

1. Къде мога да намеря добър майстор за Хонди в София? (ако има в Горубляне най-добре)

2. Изгорял ми е десния заден VSA датчик, от къде мога по-евтин да си купя (искат ми 400лв)?

3. От скоро ми трепери малко, ама мисля че това май е от маслото или съединителя. Какво мислите че е проблема?

4. Искам да си затъмна прозорците, къде е най-добре за това?

 

Благодаря ви предварително

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горубляне си има сервиз само за хонда.Юбико се казва.Датчик мога да ти помогна с отстъпка която ползвам пиши на лично.Как така трепери ? кое трепери при потегляне или на място ? Прозорците може да ги затъмниш тук : http://www.perfectfolio.com/Аз затъмних всичките.Момчето ми взе 260лв.Също хубаво затъмняват и на сточна гара там обаче около 300 ми искаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както колегата ти е казал, всъщност един от най-добрите сервизи в София е в Горубляне - Юбико.

Тъй като датчиците не са част, която хронично се поврежда, виж по OLX - има Акорди на части и вероятно можеш да вземеш за няколко пъти по-ниска цена ползван датчик (предполагам 50-100лв).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...