Jump to content
bezupre4niq

Проблем с задно окачване

Recommended Posts

Здравейте колеги, от 3 години карам сивик 5та генерация хеч и съм много доволен. За този период съм сменял главно консумативи, но от известно време се появи проблем със задното окачване и по точно се посука задна лява гума с 1 см. да кажем .Свалях, гледах, мерих , но не успях да определя какво се е изкривило. По задното окачване съм сменял големите тампони(нормално за тия хонди) и като я взех си беше с малко по-голям камбер от нормалния, но не съм го пипал. Тая кривина я усетих чак на първия сняг октомври месец и не беше приятно  :hmmm:. Не съм кривил джнта , не съм удрял големи дупки доколкото е възможно по родните пътища. Като свалях да гледам тая кривина, горния ляв носач се захвана за купето малко по трудно от десния- признак за нещо криво и на загряли гуми при остър ляв завой пищи. Та въпроса ми е от какво може да е ? от тампони или от носачи или да сменям всичко  :puke: Слагам снимка за да покажа посоката на изкривяването- задната част на гуматае влязла на вътре и все едно лекичко е завила , пак казвам че е много малко и на пръв поглед не се забелязва, но на сняг беше ужас карам на право и тя си се носи

http://maistora88.snimka.bg/motorcycles/motoekipirovka.799456.34507316.big

Редактирано от bezupre4niq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди да ти регулират задният мост мисля, че е 10лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди да ти регулират задният мост мисля, че е 10лв

Ами регулират горе доло за 20 25 лева мост, но задното независимо окачване  на сивик не знам как ще го коригират в това направление на  кривината без да искат "сериозен ремонт" да правят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах темата, за да разбера дали някой е имал подобен проблем с такава кривина на задната гума да знам къде да търся. Иначе е ясно че по Коледа ще я разколачвам и ще гледам по подробно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в гр. Русе взимат по 10лв за задният мост, регулира се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами явно първо това ще опитам , все пак е най- евтиния възможен вариант. Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...