Jump to content
Николай Димитров

Размер на оригиналните колонки във вратите и магнита им Хонда Сивик 6 ген.

Recommended Posts

Здравейте,колеги!Интересува ме какъв е размерът на оригиналните колонки във вратите и магнита им?Понеже съм решил да сменям предната линия и съм харесал следните колонки:http://aval-bg.com/3/Hertz+DSK+165 ,но не съм сигурен дали са подходящи като размер за моя Сивик.Благодаря предварително! :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си  поизрежеш малко пластмасите :) Сложих ги същите,не се събират БОЛТ-ОН,но пък се чува доста по-добре от стоковите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи все пак с малко рязане могат да влязат и да им се сложат оригиналните капаци на вратите? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,поизрязваш и си слагаш оригиналните пластмаси на вратите.Поне при мен е така.Карам Сивик Японка.Относно пищялките....Херц нямат лоши неща.Аз лично ползвам заводски пищялки от ФИАТ Марея(Брава,Браво) и съм доволен,но смятам,че и херца няма да е кофти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз по принцип бях тръгнал да си взимам само пищялки понеже както и да настройвам плеъра отпред не се чуват много добре високите честоти.И попаднах на тая двукомпонента система,но щом има за рязане и преправяне ще си останат само пищялките!Дано да остана доволен от този модел.Относно монтажа им има ли нещо по-сложно,което трябва да имам в предвид?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да знам за монтажа,но ми изглеждат външни,так че не би трябвало да имаш проблем.

Аз лично си подмених стоковите говорители и сега съм доволен.Предна линия Херц + допълнителни пищялки ФИАТ и задна линия щатски JBL + бас каса Pioneer,като задните колони и баса минават през усилвател.Преди отпред не се чуваше нищо,сега с херца е в пъти по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да и аз мисля,че са за външен монтаж.Мисля да си ги монтирам горе на тъблото в ъглите под стикерите за застраховката и винетката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги темата е стара, но ще използвам да попитам - какви все пак са размерните говорителите на сивик 6 (предни и задни)?

Има ли някакви разлики при хеч, купе и седан.,, (конкретно за седан ме интересува) 

Благодаря!

Редактирано от M.Yankov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...