Jump to content
sinoptika

свети чека

Recommended Posts

колата е англичанка с двигател D16Y3 но компа е с код P28 когато я вземах чек лампата въобще не светеше  и колата се форсираше до 3500 оборота след разглобяване на таблото стана ясно че лампата на чека е премахната сложих лампа и светна  показва ми грешка  4 и 22 от тука идва въпроса какви са тези грешки и как да ги отстраня намирам описание  на английски но не разбирам каква точно е грешката моля ако някой знае какви са грешките и евентуалното им отстраняване нека помогне 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колега 4 грешка е в делкото 22 грешка е във втека това изкарва този комп / п28 / който е в англичанката с двигател D16Y3 но това не е заводския комп за този двигател аз имам и 5 генерациа с двигател D16Z7 малкия втек там заводския комп е п28 какво става когато ги разменя d16z7 удря прекъсвач на 3500 оборота и светва 4 грешка а D16Y3 рабити както трябва прекъсвача е на 7800 но светва само 22 грешка за втека  който този двигател няма явно п28 от англичанката не е добре това дали може да се оправи софтуерно или по добре ще е да търся заводския комп и да видя какво ще стане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...