Jump to content
Coupee

Моля за помощ Сивик 1.7

Recommended Posts

Здравейте колеги ! След като ми се наложи да продам купето ми сега от близо месец се оглеждам за нещо читаво.Днес попаднах на въпросната 1.7 в 7ма хеч.Колата ми хареса - карана е от жена ( наистина ) , няма цигании по нея , пали и работи добре. Има само тук там външни забележки , но както карах е карана от жена. Предната броня е за смяна изцяло - на какви цени вървят ? Моторът не беше мит и нямаше никакви течове. Не пуши изобщо освен като не зацепи турбото.. И там ми е основният въпрос. Турбото зацепва на 3500 оборота,това нормално за този мотор ли е ? Вярно ли е ,че тези след фейслифта имат по-рядко проблеми с турбината ? Cпоред вас струват ли си 4700.. Благодаря предварително 

Редактирано от Coupee

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега! Това с турбото определено не е нормално. Набира около 1800 оборота. Броня ще си намериш втора ръка, но неуточнен проблем с един от най-скъпите компоненти...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре , а има ли вариянт да е малък проблем ? Нещо да лъже компа или друго ? A възможно ли е защото не беше загряла напълно,иначе може би към 3 000 започва да дърпа яко 

Редактирано от Coupee

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам VW Sharan 1.9 TDI 110 коня освен Хондичката ми . При него проблема ми беше в един от клапаните за високо налягане .Ако това е в помощ, да не те бъркам нещо защото все пак нямат нищо общо 2 та автомобила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...