Jump to content
Guest den40

Нов фен

Recommended Posts

Guest den40

Зравейте фенове,Открих вашия форум след като взех решение да си взема по-нова кола от старото 23 годишно Рено11,което все още ми служи вярно/но и аз много го поддържам/.Послушах съвета на мой познат занимаващ се с внос на коли и от скоро съм собственик на Хонда Акорд 2000г.Колата е внос от Германия,произведена в Англия,с двигател 1,8 на 61К км.Като вещи в темата бихте ли дали някакви мнения относно модела,/надежност итн/,реалността на километража/колата нистина е много запазена и с много добра динамика.Благодаря ви предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Честито. Със здраве да си я караш. Колата ти е супер. Не се притеснявай за каквото и а е било. :rolleyes: Чакаме снимка.

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Първо, добре дошал в голямото и задружно семейтво на HONDA феноете и да ти е честита новата придобивка:rolleyes: Конкретно за модела, немога да кажа нищо, защото не съм имал щастието да притежавам такъв екземпляр, но едно ще ти кажа- щом е HONDA е супер колата:( Да си я караш със здраве и да те радва дълги години, но и ти да се грижиш за нея,както си се грижил и за предната колица ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest den40

Честито. Със здраве да си я караш. Колата ти е супер. Не се притеснявай за каквото и а е било. :rolleyes: Чакаме снимка.

Благодаря ти Antoni,Като я измия и лъсна отвсякаде ще и направя една фотосесия ;)

Първо, добре дошал в голямото и задружно семейтво на HONDA феноете и да ти е честита новата придобивка;) Конкретно за модела, немога да кажа нищо, защото не съм имал щастието да притежавам такъв екземпляр, но едно ще ти кажа- щом е HONDA е супер колата;) Да си я караш със здраве и да те радва дълги години, но и ти да се грижиш за нея,както си се грижил и за предната колица ;)

Добре заварил! Наистина като чета форума остовам с впечатление,че сте/сме :(/ много задружна група!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ceco_accord

Честито и ДОБРЕ ДОШЪЛ . С този модел сме рядкост в БГ , но той е толко сполучлив че "дай боже всекиму". Карам и си свиркам (каде с гуми , каде с говорители) вече 3 години :rolleyes: Пиши от каде си , за колко я взе и я изтипосай да и се радват хората .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaHeart

Добре дошъл!Страшно много харесвам колата ти! И е красива, и елегантна, и....Хонда! Дано ти донесе само щастие и най-приятни емоции дълго.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Първо, добре дошал в голямото и задружно семейтво на HONDA феноете и да ти е честита новата придобивка:( Конкретно за модела, немога да кажа нищо, защото не съм имал щастието да притежавам такъв екземпляр, но едно ще ти кажа- щом е HONDA е супер колата;) Да си я караш със здраве и да те радва дълги години, но и ти да се грижиш за нея,както си се грижил и за предната колица ;)

 

Добре заварил! Наистина като чета форума остовам с впечатление,че сте/сме :rolleyes:/ много задружна група!

 

 

Тепарва ще разбереш за какво иде реч;) дано да не ти се налага да моилиш за помощ по някакъв проблем, но ако все пак се случи съм сигурен, че МНОГО хора ще откликнат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и ДОБРЕ ДОШЪЛ . С този модел сме рядкост в БГ , но той е толко сполучлив че "дай боже всекиму". Карам и си свиркам (каде с гуми , каде с говорители) вече 3 години :D Пиши от каде си , за колко я взе и я изтипосай да и се радват хората .

Благодря ти Ceco Accord! Колата я имам от около седмица и още не съм я разучил както трябва, но на първо четене/каране/ съм очарован.Взех я за около 7000евро с комлект зимни гуми + лети ал.джанти16ц техническо обслужване със смяна ня масло и накладки за сметка на доставчика.От Пазарджик съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Добре дошьл и от мен честито и ссамо хубави моменти да имаш с хондето батка още един пьт честито :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest koki

Честито.Грижи се за нея и тя ще ти се отблгодари многократно.Аз съм с такава от 4 години изминал съм 140 000 км и засега сменям само консумативи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

жесток красавец е тоя акорд,да си го караш скеф колега. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега,мн безавариини................и в последствие ще разбереш защо всички сме доволни от марката :D;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен ;) колата ти е :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Salamander

4естито! готина ма6ина си си взел да си я ръ4ка6 със здраве :D и безаварийна експлоатация ти пожелавам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...