Jump to content
mtm_str

Обучаване на оригинално дистанционно за централното на хонда джаз 1,2 2003г.

Recommended Posts

Моята хонда джаз я купих с два ключа, без дистанционно за централното. Намерих оригинално дистанционно за модела но ми казаха , че трябва да се обучи. Някои знае ли как или трябва да ходя на майстор със софтуер?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей

В София мога да ти кажа , бул Стамболийски близо до кръстовището с бул Константин Величков

има автоключари , големи факири са

и аз си намерих второ оргинално дистанционно и ще го карам там

питах ги преди време и ми казаха че го правят срещу 25 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може и да си го направиш сам за 2 минути:

  • Харесвам 1
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих платката за оригиналния ключ от AliExpress и ми го програмираха в Ямбол за около 15 лева. Ползвам си го вече година без проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 22.08.2021 г. at 20:00, whykiko написа:

Аз си купих платката за оригиналния ключ от AliExpress и ми го програмираха в Ямбол за около 15 лева. Ползвам си го вече година без проблем.

Колега, само платка ли поръча или цялото дистанционно. Ако може, един линк към магазина в Али експрес за да видя какво предлагат. Имах едно оригинално, но се износи. Смених преди години само външния корпус с китайски, но сега почна да дава проблеми - само започва да си отключва вратите и стана неизползваемо. Сега търся там да си купя с чип, но точно за нашия модел ( 2001-2004) не намирам такива с платка. Не му знам и с колко мегахерца е честотата на която излъчва. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 1/12/2022 at 5:09 PM, dorn said:

Колега, само платка ли поръча или цялото дистанционно. Ако може, един линк към магазина в Али експрес за да видя какво предлагат. Имах едно оригинално, но се износи. Смених преди години само външния корпус с китайски, но сега почна да дава проблеми - само започва да си отключва вратите и стана неизползваемо. Сега търся там да си купя с чип, но точно за нашия модел ( 2001-2004) не намирам такива с платка. Не му знам и с колко мегахерца е честотата на която излъчва. 

мегахерците могат да се видят на платката на оригиналния ключ. За старата джазка купувах такъв китайски ключ с дистанционно /двата бутона/. цялата работа ми излезе под 100лв. Комплект ключ -> 10-12$, нарязване -> 10лв, запаметяване на дистанционното -> сам си го запаметих, и сега идва момента с имобилайзера - копиране на оригиналния ключ /20лв/; запаметяване /позиция/ на нов транспондер -> 50лв.

Това са цени преди 3г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цял ключ можеш да си купиш от тук:

https://s.click.aliexpress.com/e/_Ac7yrh

Но, трябва да знаеш на колко MHz ти е дистанционното и по-важно - какъв ти е транспондера!

Но ако ти трябва само платка за дистанционното, иди в някоя морга и купи ключ със твоята честота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...