Jump to content
WestHam

Проблем с фар на сивок 7-ма генерация

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

Колата ми е Сивик 7-ма генерация 1.6 втек. Проблема, е че десния ми фар свети много ниско (направо забит в земята) и установих, че електрониката за реглаж на височината на фаровете не работи. Въпросите са ми следните - 1 или 2 са машинките за регулиране височината на фаровете и ако две машинки, на един и същи бушон ли са; някой има ли електрическата схема на системата за управление височината на фаровете; някой ако е имал такъв проблем, как го е решил;Благодаря предварително за отговорите :)

Редактирано от WestHam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машинките са две -по една във всеки фар.Без разлепяне и разглобяване на фаровете не могат да се извадят машинките.Моите фарове ги разглобих и машинките също разглобих и във всяка от тах има по един чип ,който и при двете ми машинки беше взривен буквално.Tогава бях намерил из нета модела на чипа ,обаче се оказа че не може да се намери в магазинната мрежа и трябват нови цели машинки.С една дума не се хващай да ги ремонтираш защото само ще си загубиш времето ,бронята и тя се сваля адски гадно преди фаровете-регулирай си ги ръчно с един шестограм както ти е кеф и забрави за машинките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...