Jump to content
jikencio

Жабка на гума

Recommended Posts

Колеги,

 

Бесен съм. С чисто новото ми TOYO друснах в една дупка и му направих една малка жаба. Къде в София има някой "Магъосник", който може максимално добре да я направи. Сигурно е ясно вече, че ще е задна, но все пак...

 

Мерси

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз наскоро съсипах една гума TOYO t1R, пак заради дупка, която не беше дори така голяма... Взимам да се съмнявам в здравината на тези гуми..  :offtopic: Пробвай по-затънтени гумаджийници.. трябва майстора наистина да е майстор и да му се занимава.В по-големите центрове за гуми работят хора условно умеещи само да правят монтаж и демонтаж... /общо впечатлениеНо каквото и да я прави, за да се образува балон - значи има скъсани нишки в нея, съответно си остава опасна за каране...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти какво направи с твойта гума колега? Така ли си я карaш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега кофти че е станало на нова гума, но погледни от добрата страна може да си купиш 1 гума, не 2 ако беше стара :)

аз на моята като видях че има жаба и веднага си взех 2 нови гуми, че има ли жаба значи има скъсани телове, незнам на гумаджия може ли да му се вярва все пак се вдигат скорости.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм имал същия проблем на нова гума може да се поправи гумата аз лично ходих на един гумаджия и пича залепи някакво друго парче гума от вътрешната страна на гумата стисна я на една преса и ми каза на другия ден да я взема така и стана за 10 кинта оправихме нещата карам я вече 4-та година

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да пробваш при едни гумаджии по бул. "св. Климент Охридски", демек по пътя от Студентски град към Икеа. Падат се в дясно, малко са забутани и не се виждат много от пътя, с/у някаъв център на Субару и до автобусна спирка. Ако могат да ти я оправт някъде ще е там, но цената предполагам няма да е ниска, но не пречи да минеш да ги питаш. Ще ти я направят като нова, ако гумата не е много съсипана, а процедурата отнема няколко часа, ако си спомням добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...