Jump to content
barsi

Малко помощ

Recommended Posts

Здравейте ,
Имам нужда от едно рамо. Разцъквам от известно време един сайт за реклами и сега се оказва, че ако искам да си изтегля парите ми трябват 10 реферала. Тъпа работа, щото и по IP разпознава и са не мога си взема лева. Принципа е важен. 
Молбата ми е да се регнете по майл и да го потвърдите. Ако ви хареса не забравяйте за рефералите. Не е нужно да кликате. 
http://www.neatbux.com/?ref=burd
Мерси предварително.

п.п. Ако знаете някое подобно сайтче, което да дава някакви центове и да няма такива уловки, но да не се прави по 30 цента на денонощие- ще съм благодарен да го споделите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаде де колеги,Не ми дава заради тъпото IP, иначе нямаше да се налага да питам за помощ. Отнема към 2 мин, не повече... Просто сайта е пирамида и не искам да съм поредния прецакан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И колко пари имаш да взимаш? Предполагам си прочел че имаш комисионна и парите ти отиват в пайпал. От там ако искаш да си ги вземеш пак имаш комисионна. 

И аз кликах 2-3 години на такива сайтове, ефект няма много изкарал съм за тези години около 90-100 долара, като се набутах около 50 долара, демек чисто около 40 долара. За 3 години.....бахти бизнеса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...