Jump to content
626

EG3 - Проблем с ключа при палене

Recommended Posts

Братчета по Марка, имам един проблем който се появи от няколко седмици и май се задълбочава. Колата е Сивик 1.3 Дуал Карб - 95г.

 

Качвам се в колата, вкарвам ключа, таблото си светва, завъртам да запаля и някой път незапалва тоест, нито звук нищо несе чува, трябва да натисна по силно и пали, а от скоро направо завъртам ключа и неще да пали, връщам го втори път и пали. Аджаба какво се случва?

В града има една 1.3 на части, ако трябва да взема нещо от нея подскажете.Страх ме е, че някаде направо ще си остане така, тоест да не може да запали.

 

Голям мерак имам сам да си е оправя, ако някой има идеи от какво може да е този проблем да сподели. Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти предполагам ти е тръгнал клемореда

също е възможно и стартер кое от двете е :confused:

Редактирано от nakata1981

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм за клеморед

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато и да съм писъл за помощ в този форум никога несам бъркал, доста хора ми писаха и ме посъветвата да оправя или сменя клемореда. В най-скоро време ще го почвам този проблем и ще пиша какво е станало. Благодаря отново момчета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мина се доста време, но дойде ред и на клеморедчето. Със специалната помощ на колегата - peterk проблема се оправи много лесно. Човека ме посъветва преди да ги сменя с друг да го отворя почистя и така и стана, вътре беше доста мизерен и зацапан, зачистих го зглобих го и сега фърка. Темата с коята и други може да си помогнат е тази - http://forums.hondab...97&p=1057398884

 

Лек ден на всички и благодаря отново :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...