Jump to content
eransun

Honda CR-V Разход въпрос

Recommended Posts

Здравейте. От скоро се сдобих с Хонда ЦР-В и следва да опиша разхода извън градско и градско за да си отчитам горивото ( служебно е ). Успях да засека само смесен разход до тука на газ който 1вия път ми излезна около 11,5 , а втория 10. Можете ли да ми помогнете и да споделите колко ви гори извън и в града на бензин и газ за да мога първоначално да опиша нещо осреднено от отговорите ви. Извън града карам с около 120 , в града все още си я ръчкам. Благодаря

Редактирано от eransun

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Извинявай колега, но с кой мотор е колата? С каква кутия е? Все неща които малко или много се отразяват на разхода.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Извинявай колега, но с кой мотор е колата? С каква кутия е? Все неща които малко или много се отразяват на разхода.

Извинявам се . 147 коня, 5 степенна ръчна скоростна кутия

Редактирано от eransun

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Разход на бензин в града 10, извън 8 (това нормално каране) под нормално разбирай извън поддържане 100 - 110

На газ схемата е горе долу същата, като в града е с до 2 литра отгоре, извън може и на 9 - 9.5 да дойде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкия мотор 128к.с. с обикновена газова 13-14-15л газ градско (зависи дали карам аз или жена ми), извънградско с 90км/ч и пуснат климатик 10л газ. Бензин не е виждала скоро, освен при палене :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкия мотор 128к.с. с обикновена газова 13-14-15л газ градско (зависи дали карам аз или жена ми), извънградско с 90км/ч и пуснат климатик 10л газ. Бензин не е виждала скоро, освен при палене :)

 Баааа.. х тва в Шумен ли? Не е ли малко височко 15?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви. Ще пробвам да засека в София колко ще даде и ще пиша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В CarSpending има доста хора, които си записват като зареждат гориво и има статистика за разход. "На мене ми гори Х / 100" са си градски легенди :)

 

Разход на Honda CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...