Jump to content
Koc_D15B2

Свестен майстор в София за Хонда Прелюд

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам неприятен проблем с теч на спирачна течност от системата на съединителя и се чудя къде да си откарам колата - Хонда Прелюд 5 ген, F20 мотор. За сега теча не е много сериозен, но не смея да я карам така. За пръв път ми се налага да я вкарвам в бокса. Дайте съвет за свестен майстор, който да не ми съдере кожичката, че за София съм чувал страшни неща. Мерси предварително !

 

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох къде ли да те пратим?!...

 

Добри отзиви няма да чуеш за никой.

 

Питай на две-три места: OMBRE сервиз е най-известен в нашите среди. Може да се пробваш и в сервиза на Дидо. Другият вариант е на случаен принцип....караш си по улицата и си харесваш някой сервиз.

 

Проблемът при търсенето на случаен принцип е че може да попаднеш на КРАЙНО некомпетентни хора.

 

Така че по-добре се изръси с някой лев в повече при известните сервизи и да ти е мирна главата.

 

Колегите ще ти препоръчат и други известни сервизи....аз поне тези двата посещавах едно време. Сега сам си правя колата, доколкото позволява компетенцията ми  :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега за съвета. И аз съм чел доста за сервиза на Омбре, така че сигурно това ще ми е първия в който ще се отбия. А за тези сервизи избирани на случаен принцип - мисля си, че с нашите Хондички, това си е доста рискова стъпка :)

 

Поздрави и безаварийно !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходя при Боби и съм повече от доволен!!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги открих проблема - сълзене от горната помпа. Препоръчайте сега майстор който ги отремонтира тези помпи, пък аз ще си я демонтирам и след евентуалния и ремонт и монтирам. Не съм сигурен как се обезвъздушава тази система, но ще търся по темите. Ако предложите и майстор в близост до Младост1, ще ми направите голяма услуга :) Поздрави.

Редактирано от Koc_D15B2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омбре са в Слатина, само им звънни по-настоятелно, за да си запишеш час. ;-))

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...